Saha servis yönetimi

Saha da servis hizmetleri gün geçtikçe gelişmektedir.Saha servisleri global firmaların da ilgisini çekmektedir. Saha servis hizmetinin yönetilmesi firmalar için önem arz etmektedir.Global olarak bu hizmetin bir çok taşeron servis ile verilmesi için merkezdeki firma ile alt servislerin ve son kullanıcının yani müşterinin iyi bir iletişim içinde olmaları gerekir. Bu iletişimi sağlayan ise web ve mobil uygulması ile saha servis yazılımı altyapısıdır.

Saha operasyonlarının yönetilmesi konusunda 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren Mobim Yazılım, FieldCo ürünü ile dinamik web arayüzü ve mobil, android ve ios uygulaması ile saha da çözüm sunmaktadır. Web arayüzünün dinamik yapısı sayesinde müşterinin ihtiyacı olan özel alanların tutulması , zorunlu alanların dinamik olarak seçilmesi , listelerdeki alanların müşteriye özel getirilmesi , müşterinin ihtiyacına tam uyarlanmış bir yazılım kullanmasına imkan verir. Müşteri aidiyetini arttıran bu özellik ,tecrübe ile birleştiğinde , müşterinin yazılıma olan güveninide arttırmaktadır.

FieldCo, Saha da servis hizmeti dışında, anket , kontrol listesi doldurma gibi , saha operasyonları yapan firmalarında ihtiyacını çözmektedir. Gelişmiş kontrol listesi ile anket soruları , check list soruları tanımlanırken , resim çekme zorunululuğu getirilebilmektedir. Bağlı soru özelliği ile bir sorunun cevabına bağlı sorular yaratılabilmektedir. Dinamik hazırlanan bu kontrol listesindeki hangi sorunun , bir üst soruya bağlanacağı da dinamik olarak belirlenmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *