FieldCo. teknik tesis yönetim programı

Tesis yönetiminde FieldCo.

Tesis yönetiminde FieldCo öncelikle teknik tesis yönetimi, güvenlik, temizlik ve peyzaj gibi alanlarda kullanılmaktadır. Mobil kullanım kolaylığı ve iş takibi özelliği ile sahada yapılan işlerin takibini kolaylaştırmaktadır.

Masaüstü bir program ile de kayıtlarımı tutarım "neden mobil program kullanmalıyım?" diyebilirsiniz. Eğer bir masaüstü programınız var ise işler olup bittikten sonra elle doldurulmuş servis formunu kaydederek bazı verileri tutarsınız, ancak anlık verilere ulaşamazsınız, Mobil uygulAmada yola çıkış ya da "intikal et" butonuna bastığınızda bir tarih saat bilgisi log tutulur, aynı şekilde ürünün başına varıp, barkod yada NFC tag bilgisi okuttuğunuz da yada iş başlangıcı butonuna bastığınızda bir kayıt atılır. Bekletmeparça bekliyor, iptal ya da benzeri her bir durum değişikliğinde sistem log tutar. Bu sayede bir işe intikal süresini, fiili olarak çalışma sürelerini ve işteki bekleme sürelerini izleyebilirsiniz. Personelin performansını görebilirsiniz.

Tesis yönetimi ve FieldCo

FieldCo teknik tesis yönetim programı

Tesis yönetiminin farklı boyutlarda yazılımsal ihtiyaçları bulunuyor. Buna bir örnek olarak otellerin kullandığı yazılımlar teknik servis hizmeti yönetiminde eksik kalıyor.

FieldCo. bu çözümlere ek olarak tesis içerisinde bulunan teknik ekibin ve tesis içinde bulunan fiziksel alanların yönetimini başarı ile gerçekleştiriyor.

Tesisin tüm envanterini girip , bu envantere verilen hizmetleri takip edebilirsiniz.

E-mail listemize girmek ister misiniz?

Sizi yeniliklerden haberdar ederiz. 

Sıkça Sorulan Sorular (FAQ)

Fieldco en iyi teknik servis programı

Hayır, Fieldco kullanmak için özel teknik bilgiye ihtiyaç duymazsınız. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, programı kolayca anlayabilir ve kullanabilirsiniz.

Fieldco, yüksek ilgili müşteri destek hizmeti sunar. Her türlü soru, sorun veya eğitim ihtiyacınız için uzman ekibimizle iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.

Fieldco'nun mobil uyumlu arayüzü, saha personelinin işlemleri mobil cihazlar üzerinden yönetmesine olanak tanır. Bu, hızlı çözümler sunma ve iletişimi artırma açısından avantaj sağlar.

Fieldco'nun maliyetleri, işletmenin ihtiyaçlarına ve kullanılacak özelliklere göre değişir. Esnek fiyatlandırma seçenekleri ile işletmenizin bütçesine uygun bir çözüm bulabilirsiniz.

Fieldco, endüstri standardı güvenlik önlemleri kullanarak müşteri verilerini güvenli bir şekilde korur. Veri şifreleme, güvenlik duvarları ve düzenli güvenlik denetimleri ile bilgi güvenliği sağlanır.