FieldCo Sms ve email bilgilendirmesi

Müşterilerinizi SMS ve e-posta ile bilgilendirin.

Müşterilerinize servis durum değişikliklerini ve servis formunuzu SMS ve E-posta ile bildirin.PDF servis formunuz iş emri bittiğinde otomatik olarak mail ekinde ve sms linki ile müşterinize gitsin

Müşterinizi bilgilendirmenin önemi

 Günümüzde yoğun iş temposu nedeni ile insanlar aldıkları hizmetlerle ilgili hızlıca bilgilenmek istemekteler, ama bunu otomatik yapamaz iseniz, bilgilendirme yapılamamaktadır. Bilgilenen müşteri , gereğinde 1 hafta bekler iken , bilgi alamayan müşteri 1 gün dahi beklemek istememektedir.

 Müşterilerinizi aldıkları hizmete dair bilgilendirin, hem de hiçbir çaba sarf etmeden. FieldCo'nun otomatik servis durumu bilgilendirme e-postalarını da aktif edebilir, SMS entegrasyonu ile aynı şekilde mesaj da gönderebilirsiniz. Bu şekilde hem telefon trafiğini azaltmış, hem de müşterilerinize daha efektif bir servis hizmeti vermiş olursunuz.

 FieldCo. teknik servis yazılımı ile iş emri açıldığı anda ve tüm devam eden adımlarında müşterilerinizi SMS ve e-posta ile bilgilendirebilirsiniz. Gidecek E-posta'nın şablonunu her servis durumuna göre özel tasarlayabilirsiniz. İş emri, ilgili duruma çekildiğinde müşterinize otomatik olarak SMS veya E-posta otomatik olarak gönderilir.