SMS ve E-posta Bildirimleri

Servis ağınızı ve müşterilerinizi SMS ve e-posta ile otomatik bilgilendirin!

FieldCo. ile bildirim gönderin

Müşterilerinizi aldıkları hizmete dair bilgilendirin, hem de hiçbir çaba sarfetmeden. FieldCo’nun otomatik servis durumu bilgilendirme e-postalarını da aktif edebilir, SMS entegrasyonu ile aynı şekilde mesaj da gönderebilirsiniz. Bu şekilde hem telefon trafiğini azaltmış, hem de müşterilerinize daha efektif bir servis hizmeti vermiş olursunuz.

FieldCo. teknik servis yazılımı ile iş emri açıldığı anda ve tüm devam eden adımlarında müşterilerinizi SMS ve e-posta ile bilgilendirebilirsiniz. Gidecek E-posta’nın şablonunu her servis durumuna göre özel tasarlayabilirsiniz. İş emri, ilgili duruma çekildiğinde müşterinize otomatik olarak SMS veya E-posta otomatik olarak gönderilir.

E-posta bilgilendirmesi

E-posta ile servis durumları değişimleri adımlarında müşterilerinizi gerçek zamanlı olarak bilgilendirebilirsiniz. Son olarak iş kapatma adımında ise iletilen E-posta’nın ekinde servis formu da yer almaktadır. Firma e-posta adresi SMTP bilgilerinizi FieldCo. web de E-posta menüsünde girebilirsiniz. Bu sayede müşterinize giden bilgilendirme E-postaları, size ait kurumsal E-posta adresiniz üzerinden gönderilecektir.

email
speech-bubble

SMS bilgilendirmesi

SMS göndermek için Mobiltim, Netgsm, Posta Güvercini ve Nac SMS hizmet sağlayıcı firmalardan satın almış olduğunuz SMS paketi kullanıcı bilgilerini bize iletmeniz yeterli olmaktadır.

Bu firmalarda SMS alıcıya ulaşmaması durumunda ücretlendirilmemektedir.

Ayrıca bu firmaların size sunduğu panel üzerinden SMS paketinizin durumunu ve SMS kotalarınızı yönetebilirsiniz.

Farklı bir firmaya ait SMS paketinizi FieldCo. ile kullanabilmeniz için ilgili firma APİ’si ile entegrasyon yapabilmekteyiz.

Bildirim, SMS ve E-posta

"FieldCo. teknik servis programında iş emri açıldığında ve kapatıldığında müşterinize SMS ve/veya E-posta ile bilgilendirme yapabilirsiniz. Servis personellerinizin mobil cihazına da iş emri ataması gerçekleştiği anda bildirim (notification) iletilmektedir."