Mağazalar

Perakende ağınınızdaki mağazaların teknik tesis yönetimi

Giyim, kafe, gıda gibi bir çok perakende mağazasının teknik tesis yönetiminde yardımcınız FieldCo! Mağazadan servis elemanına her aşamada varız.

Servis

Mağazalarınızın elektrik işler, mekanik işler, inşaat işleri, klima, kasa arızalarını nasıl takip ediyorsunuz?

Bu hizmeti taşere etmiş olabilirsiniz.Bölge ya da alt servisler olarak hizmet veriyor olabilirsiniz. Mağazanın arıza kaydını yapması ile başlayıp, tüm servis süreçlerini takip edin.

Mobil uygulama

Hem mağaza, hem servis personeli mobil olarak arıza bildirimi ve saha servis yönetimini yapabilmektedir.

Mobil in avantajı

Mağaza iş emri açar iken, resim çekme kolaylığı sayesinde arızanın tarifi ve algılanması konusunda büyük avantaj sağlamaktadır.

Uygulama tasarımı

Hem web hem mobil uygulama satış sonrası hizmetler için özel olarak tasarlandığı için mağaza tarafında da, servis tarafında da hızlıca kullanıma başlanmaktadır.

Perakende

Mağaza ağının iletişimi neden önemlidir?

Mağaza , market ağınızda çıkan sorunların iletişiminin mail ile yapılması durumunda , iş akışı takibi mümkün olmamaktadır. Mağazanın kendi imkanları ile servis hizmeti alması durumunda , maliyetlerin takibi ve denetlemesi de mümkün olmamaktadır.

Web ve mobil uygulaması ile mağazanın iş emri açması sonrasında merkezden ilgili servise iş emri ataması olur. Servisin yola çıkması , işe başlaması log tutulur. Sahada ne zaman , hangi malzeme kullanılmış , imzayı kim atmış. Anında gelen mail ile takip edildiği gibi listelenmektedir.

0
Ülke deki mağazalarda.
0
Kullanan mağaza

Teknik servis yazılımınızı birlikte yapılandıralım.

İş akışınızı , bölge müdür onayı hangi aşamada olmalı , sonra hangi birim onayı olmalı .İlgili mağazadaki  elektrik işleri için hangi servis ilişkilendirildi. Ya da iş emri merkeze açılsın, siz o anda karar verin.

Mağazalarındaki teknik işleri FieldCo ile yöneten firmalar

Giyim, Cafe, Restaurant kısacası tüm ağ yapısı olan mağazalardaki teknik işler takibi için FieldCo teknik servis programı büyük yardımcınız.