FieldCo. Petrol/Gaz servis programı

Petrol gaz istasyonuna servis veren firmalar

Petrol, gaz istasyonuna hizmet veren firmaların ihtiyacına özel saha servis programı

FieldCo Saha servis yazılımı

Petrol ve Gaz sektöründe tecrübeliyiz.

FieldCo ile alt servislerinizi yönetin.

2004 yılından beri Türkiye pazarında teknik servis yazılımlarının öncü firması Mobim Yazılım ve Danışmanlık Ltd. Şti. tarafından geliştirilen FieldCo., merkez ve saha odaklı çalışan ve satış sonrası süreçlerinin yönetim ve organizasyonu için sistem arayışında bulunan firmalara yazılımsal çözümler sunuyor.

Servis hizmeti verdiğiniz cihazlarınızı, seri numaralarını baz alarak servis geçmişleri ile takip edebilirsiniz. Bu geçmişler, açılan her yeni iş ile oluşmaya başlar ve ihtiyacınız olabilecek her tür detayı içerir. Örnek olarak bir iş emri kaydını incelerken o işe başlangıç tarihi ve saati, kullanılan parçalar, yapılan işçiliklerin maliyetleri, cihaza dair çekilen fotoğraf ve videolar gibi saha personelinizin GPS konumuna kadar veri içermektedir. Sahada hazırlanan kağıt servis formlarına kıyasla çok daha güvenli bir işleyiş şeklidir. Böylece veri kaybı yaşamaz, fiziksel arşivlerde dosyalar arasında servis formu aramazsınız

İrfan AKDOĞAN GasGrup CEO

2012 yılından beri kullandığımız Mobim ürünleri, esnek altyapısı ve kullanıcı hatalarını minimize etme özellikleri sayesinde, saha ve servis organizasyonumuzu oldukça verimli hale getirdik ve maliyetlerimize olumlu katkı sağlamaktadır. Teknoloji çağında yaşadığımız gerçeğine uygun olarak, firma tarafından gelişmeler takip edilerek operasyonları daha verimli hale getirebilecek çalışmalar yapılmakta ve bizlere ışık tutmaktadır. Ürünler sayesinde en zor konulardan biri olan, saha ve servis elemanlarının performans takibi bizler için oldukça kolay hale gelmektedir.

Taner AKBAŞ Tekser Servis Mdr.

Çok pratik ,FieldCo servis programı çok pratik. Mobil olarak tüm form işlemlerini yaparak kağıt derdini ortadan kaldırabiliyorsunuz.

Mehmet EROL Yenen mühendislik Srv.Mdr.

Her zaman anında yanıt alabiliyoruz. Teşekkür ederiz!