Sms

SMS şirketleri ile Entegreyiz.

Sms bilgilendirmesi için hali hazırda kullandığınız firma veya entegre olduğumuz bir firma üzerinden sms alarak müşterilerinize sms bilgilendirmesi atmaya başlayın.

SMS

SMS entegrasyonu nedir ?

FieldCo. kullanarak müşteri bilgilendirmeleri için SMS yöntemini tercih edebilirsiniz.

 FieldCo. teknik servis programı, en sık bilinen, kullanılan güncel SMS firmaları ile entegre çalışmaktadır.

 SMS Entegrasyonu için çalışmış olduğunuz SMS firmasına ait kullanıcı bilgilerini sistemimize tanımlamanız yeterlidir. SMS gönderimi için SMS firmasından almış olduğunuz krediler kullanılmaktadır.

 

SMS bilgilendirmesi entegrasyonu çok kolay

SMS entegrasyonu, FieldCo. teknik servis programı üzerinde iş emirleri için gerçekleştirilen servis durumu değişiklikleri sırasında kullanılmaktadır.

SMS gönderimi, genel olarak Servis Kaydı Alındı, Teklif Bekleniyor, İş Tamamlandı vs. temel iş durumlarında kullanıldığı gibi diğer firmanıza özel servis durum geçişlerinde de kullanılabilmektedir.

Servis iş emri tamamlandığında, servis formunu görebileceği linki de sms metni içinde müşteriye gitmektedir. Mail kullanmayan ev kullanıcıları için ideal bir çözüm olmaktadır. Kağıt form vermek zorunda olmamanız için, bir çözüm daha sunuyoruz. 

Entegre olduğumuz SMS firmaları

Bu firmaların dışında bir firma ile çalışıyor iseniz ve elinizde çok fazla sms var ise , sizin çalıştığınız firma ile de entegrasyon yapılabilir.

Mail listemize kayıt olmak ister misiniz ?

Yeniliklerin farkında olmak için lütfen kayıt olunuz.