FieldCo. kullanarak ERP ve ön muhasebe yazılımlarınız ile entegre çalışın!

FieldCo teknik servis programı ERP Entegrasyonu

ERP Entegrasyon

Türkiye'de bilinen bir çok ERP programları ve ticari paketler ile entegreyiz. Ayrıca FieldCo API altyapısını da müşterilerine sunmaktadır.

Entegre olduğumuz ERP ler

Hali hazırda entegre olduğumuz ERP ve ticari paket programlar Logo Go3, Logo Tiger, Netsis, Mikro yazılım, Nebim, Akınsoft Volvox, Uyumsoft ERP, Canias ERP, SAP B1, SAP, Oracle ERP, Oracle Jd Edwards ve özel ERP yazılımları

Neleri entegre ediyoruz

Cari kart entegrasyonu. Yedek parça ve ürün kartı entegrasyonu. İşçilik/Hizmet kartı entegrasyonu. Yedek parça fiyat değişiklikleri entegrasyonu. Depo-Stok adetleri entegrasyonu. Cari hesap hareketleri / Cari bakiye entegrasyonu. Servis/Bayi cari kart entegrasyonu. Ürün satıcısı olma durumunda makina/ürün parkuru entegrasyonu. Sipariş entegrasyonu.

FieldCo API

FieldCo'ya ait API kullanılarak, farklı yazılımlarda doğan müşteri kayıtlarının, müşteriye tanımlı ürünlerin, iş emirlerinin FieldCo'da açılması sağlanabilmektedir. FieldCo API altyapısını gerekli güvenlik önemleri ile müşterilerine sunmaktadır.
Entegrasyon

ERP Entegrasyon
uzmanlığımız

ERP Entegrasyonu için her yazılımın farklı yöntemleri olmasının yanında, yapılan işlemler benzerlik göstermektedir. ERP & Muhasebe entegrasyonu özelliğini de yıllık kiralama modeli ile sunmaktayız.

ERP & Muhasebe entegrasyonu, 5 dk periyotlar halinde FieldCo. sunucusundan istek göndermektedir. Bu sayede Entegrasyon Konuları maddelerinde yer alan bilgiler FieldCo. tarafında takip edilmekte, güncellenmektedir.

Cari bakiye çekilmesi, sipariş kaydının aktarılması gibi işlemler anlık gerçekleştirilmektedir. ERP Entegrasyonu, basit yapısı ile sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Entegrasyon

ERP FİRMALARI

0 +

Logo,Netsis

0 +

Mikro ERP

0 +

Nebim

ERP entegrasyonu ile online saha servis programı

Hali hazırda entegre olduğumuz firmaları dışında özel ERP sistemleri ile de entegrasyonlar yapabiliyoruz. Detay bilgi için lütfen demo toplantısı talebinde bulununuz.