Entegrasyonlar

ERP ve ön muhasebe yazılımlarınız ile entegre çalışın!

Nasıl entegrasyon kuruyoruz?

Güncel olarak Logo GO, Logo TIGER , Netsis , Mikro , Nebim WINNER, Uyumsoft ERP, Canias ERP ve Oracle ERP gibi yazılımlar ile entegre çalışıyoruz.ERP Entegrasyonu için her yazılımın farklı yöntemleri olmasının yanında, yapılan işlemler benzerlik göstermektedir. ERP entegrasyonu özelliğini yıllık kiralama modeli ile sunmaktayız.

Devamını göster

Entegrasyon Konuları

FieldCo. ile entegrasyon konularını ele alalım;

  • Cari kartların ERP Entegrasyonu,
  • Yedek parça ve ürünlerin ayrı ayrı ERP Entegrasyonu,
  • Yedek parça fiyat değişikliklerinin ERP Entegrasyonu,
  • Depolara göre stok adetlerinin ERP Entegrasyonui,
  • Ürünün tek  satıcısı biz iseniz, satılan ürünün müşteriye atanması ve montaj emrinin otomatik olarak oluşturulması,
  • FieldCo. ERP entegrasynu ile  sipariş kayıtları, sahada tamamlanan iş emrinin içerdiği parça, işçilik, yol ve sarf maliyetlerinin merkez onayı ile ERP ye atılır. Atılan sipariş kaydının durumu takip edilir ve fatura edilir veya iptal olur ise FieldCo. kendi tarafında durumu günceller.

Gizle

Entegrasyonun çalışma mantığı nedir?

ERP Entegrasyonu için müşteri sunucusunun, FieldCo. sunucu IP’lerine izin verilmesi yeterlidir. FieldCo , ERP Entegrasyon yazılımının müşteri sunucusuna kurulmasına da ihtiyaç yoktur. Sunucu kapanmış da olsa, açıldığında kaldığı yerden ERP entegrasyonu devam etmektedir.

Devamını göster

 

5 dk aralıklar ile FieldCo. sunucusundan istek göndermektedir. Bu sayede yeni açılan cari kartlar, yedek parça kartları, fiyat değişiklikleri, depo stok adetleri gibi bilgiler FieldCo. tarafında da güncellenmektedir. Ancak, cari bakiye çekilmesi, sipariş kaydının atılması gibi işlemler anlık olarak yapılmaktadır. ERP Entegrasyonu, basit yapısı ile sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Gizle

Logo Yazılım ile 2014 yılından bu yana Logo entegrasyonu yapmaktayız. Logo TIGER ürünü için object.dll ve Rest API ile entegrasyon gerçekleştirilmektedir. Logo, bu entegrasyon aracının ücretli satışını yapmaktadır. FieldCo , Logo GO3 entegrasyonu da yapılmıştır Aynı şekilde Logo GO3 için Logo Yazılım’dan veritabanı yazma lisansı alınması gereklidir. Böylelikle Logo yazılımları ile FieldCo. teknik servis yazılımı entegre olmaktadır.

Logo ve Netsis ürünleri entegrasyonu için rest api kullanımaktadır.

Logo ve Netsis ürünleri entegrasyonu kiralama ( Saas ) modeli ile sunulmaktadır.

Mikro yazılım ile  2014 yılından bu yana Mikro entegrasyonu yapmaktayız. Müşterilerimizin Mikro ürünleri entegrasyonu için Mikro Yazılım’a herhangi bir ödeme yapması gerekmemektedir.

 

Mikro ERP ürünleri entegrasyonları yıllık kiralama ( Saas ) modeli ile tarafımızdan sunulmaktadır.

1e7735d195974e38ae1e6be21fdb5c93

Entegrasyon için Nebim firması bir ücret talep etmektedir.

Nebim Winner entegrasyonu ile de tüm entegrasyon konuları başarı ile yapılmaktadır.

Nebim winner entegrasyonu kiralama (Saas) modeli ile sunulmaktadır.

uyumsoft_logo

Uyumsoft’un Progress veri tabanı olan sürümü ile FieldCo. Custom paket kullanan müşterilerimizde Uyumsoft ERP entegrasyonu sağlandı.

Uyumsoft entegrasyonu kiralama (Saas) modeli ile sunulmaktadır.

oracle_erp

Custom paket kullanıcısı müşterimizde Oracle ERP entegrasyonu sağlanmıştır. 2011 yılından bu yana çalışan entegrasyonlarımız güncel olarak mevcuttur.

akin_soft

Akınsoft Volvox ticari paketi ile entegrasyonumuz  2020 yılında oluşturulmuştur, başarı ile çalışmaktadır.

Akınsoft Volvox entegrasyonu kiralama (Saas) modeli ile sunulmaktadır.