FieldCo. ile neler yapabilirsiniz?

İşinizi kolaylaştıracak tüm özellikleri cebinizde taşıyın!

Özellikler

Bildirimler

Oluşturup atanan iş emirleri, saha personelinin mobil cihazına bildirim olarak iletilir.

Devamını göster

 

Web arayüzünden bir iş emri açılıp, sonrasında personel sayfasında sürükle-bırak yöntemi ile hangi personelin üzerine bırakılır ise ilgili personelin mobil cihazına bildirim olarak iletilir.

 

Ayrıca mobil uygulamadan admin veya amir tipi kullanıcı iş emri açarken, saha personelinin takvimindeki doluluğunu görerek iş ataması yapabilir.

 

Gelen bildirimler de müşterinin ünvanı, cihaz tipi/detayları ve servis türü gibi bilgiler bulunmaktadır.

Gizle

Personel GPS Takip

Saha personellerinizin güncel konumlarını, izlediği rotaları ve iş tamamladığı noktaları kolaylıkla görüntüleyin.

Personel Performans

Saha personellerinizin performansını ölçebiliyor musunuz?

Devamını göster

 

FieldCo. ile saha personellerinizin vaktinin ne kadarının yolda, ne kadarının fiili çalışmada ve ne kadarını işte ara verirken geçirdiğini kolaylıkla görebilirsiniz. GPS verileri ile anlık ve geriye dönük personel konumlarını da görebildiğiniz için izlenen rotaları da raporlayabilirsiniz. Bu sayede saha ekibinizin kişisel performanslarını ölçümleyebilir, verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Gizle

Ekrana İmza

İş emri sonunda ekrana atılan imzalar..

Devamını göster

 

Sahada hizmet verirken elle doldurulan formlara imza atılmasına alıştık. Peki bu süreci dijitalleştirdiğimizde imza ortadan kalkıyor mu? Cevap hayır. İmzayı yine ekrana alabiliyorsunuz. Bu imza e-mail olarak iletilen PDF servis formunda oldukça yüksek çözünürlükte çıkmaktadır.

Gizle

PDF Servis Formu

Kağıt kalem ile hazırlanan servis formlarını unutun!

Devamını göster

 

FieldCo. da bir iş emrini sonlandırırken ekrandan imzalar alınır ve opsiyonel olarak müşteri e-maili girişi yapılır. İş emri kapandığı anda firmanıza özel tasarlanmış PDF servis formunuz otomatik olarak müşteri e-mail adresine iletilir. Müşteriniz de manuel doldurulan formlarda olduğu gibi fiziksel arşiv veya bu arşivlerde bir kayıt aradığında bulmak için harcadığı vakit gibi dertlerden kurtulur. Siz de sahada kaybolan, zaman zaman dikkatsiz veya eksik hazırlanan bu formları arşivlemek derdinden ve ciddi kağıt masraflarından kurtulmuş olursunuz.

Gizle

Navigasyon

Müşterinize ulaşmanın en pratik yolu..

 

Merkez servise ulaşıp müşteri adres ve telefonu gibi bilgilere ulaşmak derdini unutun!

Devamını göster

 

FieldCo. ile saha personeline atanan bir iş emri; müşteri adresi, telefonu, cihazının tipi, markası, modeli ve geçmiş servis kayıtları gibi bilgileri içerdiği için tek bir ekran üzerinden ihtiyacınız olan tüm veriye ulaşabilirsiniz.

 

Müşteri lokasyonu için tek bir buton ile mobil cihazınızın navigasyon uygulamasını açabilir, müşteri konumuna en kısa sürede ulaşabilirsiniz. (Yandex Navi, Google Maps ve Apple Haritalar ile uyumludur)

Gizle

Entegrasyon

Logo, Mikro, Netsis, Nebim, Uyumsoft, Oracle, Canias gibi bililnen bir çok ERP ve ticari paket ile FieldCo entegre olarak çalışmaktadır.

Randevu Planlama

Saha personeli mobil uygulamada işleri randevu sırasına göre görmektedir. Randevu planlama yapılmış işlerin yanı sıra önceki günlerden kalan işlerde ilk olarak gelmektedir.

FieldCo. Servis Yazılımı Mobil Uygulama Ajanda Ekranı

Zaman kaybetmeyin

FieldCo. satış sonrası hizmet verilen tüm sektörlerin personel ve görev yönetimi ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sizde hemen başlayın!