Machine

Makine, Cnc tezgah sektörü teknik servis programı

Makina , Cnc Tezgahlara hizmet veren bir firma iseniz Fieldco ile iş akışınızı takip edin .

Service

Makina üreticisi , ithalatçısı veya sadece servis veren bir firma mısınız ?

Sahada hizmet veren elemanlarınız var. Hatta bölgeleriniz, belki alt servisleriniz var. Bunları nasıl yönetiyorsunuz ?

Makina CNC tezgah

CNC, robot, otomasyon makinaları gibi ürünlerin satış ve/veya servis hizmetleri odaklı bir firmanız var ise FieldCo. hayatınızı kolaylaştıracak. Müşterilerinizde bulunan bakım anlaşmalı cihazlarınızın teknik servis süreçlerini kolaylıkla organize edebileceksiniz. Makina sektöründe sıklıkla karşılaştığımız ana ünite ve komponentleri mantığını FieldCo. ile yönetebilirsiniz. Yapmanız gereken bir makinayı ana ünite olarak kaydedip, altına farklı seri numaraları ile komponentlerinin girişini yapmanız. Bu şekilde hem makinayı, hem de makinanın değişebilen parçalarının seri numaraları ile servis geçmiş kaydını oluşturabilirsiniz.

Makina takibi

Makina üretimi veya ithalatı yapıyorsanız, bu makinaların hangi müşterilerde olduğunu ve bu makinaların marka, model ve seri numaralarının takibini yapmanız gerekmektedir. Aynı zamanda bu durum pazarlama verisi olarak da kullanılır. FieldCo. ile ürünlerinizi detay bilgileri ile birlikte takibini yapabilirsiniz. Örnek olarak CNC tezgah işi yapıyorsanız, fener mili devri veya kontrol ünitesi bilgileri gibi bir çok bilgiyi kayıt altına alabilirsiniz. FieldCo. bu verileri ön muhasebe yazılımları ile entegre olduğunuz durumda irsaliye çıkışı sırasında otomatik olarak almaktadır. Seri numaraları üzerinden açılan her iş emri ile bu makinaların servis geçmişleri oluşur. Seri numarası takibi sayesinde makina el değiştirse bile geçmiş servis bilgisi de onunla birlikte hareket etmektedir.

Makina sektörüne özel

Makina ve CNC işi yapan firmalar tamamen sahada müşteri lokasyonunda (makinanın yanında) hizmet vermektedir. Bu yüzden saha personellerinin takibi oldukça önemlidir. Saha personellerinin bir çağrı merkezi tarafından yönlendirilmemesi durumunda, müşteri ile direkt iletişim sonucu istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir. Çağrı merkezinin açtığı iş emrinin saha personelinin mobil cihazına sesli ve titreşimli bildirim olarak düşmesi ile başlayan yazılım sürecinde tüm detaylara hakim olusunuz. Müşteri, iş esnasında ikinci bir iş talebinde bulunur ise saha personeli yetkisi oranında yeni bir iş emri yaratabilmektedir. Bu da tüm servis hizmetlerinin kayıt altına alınması açısından önemlidir

About

CNC tezgah , makina servis yönetim yazılımı

Online olarak akıllı telefonlar üzerinden kullanılabilen FieldCo ile iş akışınızı anlık takip edin.

CNC firması iseniz , tezgahın fener mili devri bilgisini tutmak istiyor olabilirsiniz. Bu bilgiyi mobil uygulama üzerinden dahi görebilirsiniz.

Servis yazılımını size özelleştirelim

Tutmak istediğiniz alanları formlara anlık olarak ekleyelim. Birlikte programı ihtiyacınıza özel hale getirelim.

Review

Müşteri görüşleri

Sedat KARAHAN Playland Bilgi İşlem

80 şube ve yaklaşık 40 müşteri, toplamda 3000 adet jetonlu oyun makinelerine hizmet vermekteyiz. 85 kullanıcımızla güncel olarak kullanmaktayız. Şubelerimizin ve müşterilerimizin envanterini takip ederek tüm cihazlarının arıza takibini ve yapılan masrafların ücretlendirilerek muhasebe yazılımı Logo ile entegre olarak işletme içi hesaplamaları kolayca yapabilmemizi sağlıyor. Şubelerimizde telefonla arama işinden kurtularak kurduğumuz sistem üzerinden ürünlere arıza kaydı oluşturarak bölgede görevli teknik servis üzerine işleri atayarak o arızanın onarılarak kapanması ve kapanana kadar geçen süre içinde tüm detaylarına sahip olabildiğimiz bir raporlama da yapabildiğimiz muazzam kolaylık sağlayan bir sistem. Kullanım kolaylığı ve teknik olarak web ve mobil'de düzenli çalışması da cabası. Aldığımız ilk günden beri çok memnunuz. Teknik servis işi yapan herkesin kullanmasını tavsiye ederim. işletmenize göre kolayca uyarlayabilir ve alınan bir arızanın ücretlendirilerek, gerek yedek parça ekleyip stok takibini yaparak faturanın düzenlemesine kadar geçen tüm süreci kolaylıkla çalıştırabilirsiniz. Başarılı!

Osman ÖZCAN İnka Baskı teknolojileri CEO

Hızlı gelişim. Kullanmaya başladığımız andan itibaren çok verim aldığımız bir uygulama. Hızlı güncelleme ve düzenlemeler için yazılım geliştiren ekibe teşekkür ederim

E-mail listemize girmek ister misiniz?

Sizi yeniliklerden haberdar ederiz.