Eve hizmet götüren firmalara özel

Mobil teknik servis programı

Tesisat, tıkanıklık açma, koltuk temizleme, sert zemin temizleme gibi müşterinin evine hizmet götüren bir firma mısınız?

Müşterinize, iş emri açıldığı anda veya randevu planlaması sonrası otomatik olarak sms bilgilendirmesi gitsin ister misiniz ? 

FieldCo teknik servis programı

Beyaz eşya, su, gaz, tesisat, elektrik işleri, koltuk yıkama gibi eve hizmet götüren bir firma iseniz, randevu planlaması , sahadaki elemanların takibi önemlidir. Gün içinde gelen işlerin uygun saha elemanına atılması gerekir.

Eğer mobil teknik servis programınız yok ise , telefondaki müşteriye o anda randevu veremezsiniz. Verdiğiniz randevuyu takip etmez iseniz , işler karışır. İnsanların vakti gittikçe değerli hale gelmektedir. Bu yüzden sms , mail bilgilendirmesi ile müşteriye radevu tarihini otomatik olarak iletmeniz zaman planlaması için değerlidir.

Mobil teknik servis programı

Eve hizmet götüren firma olarak , ev ilaçlama-hijyen yapıyorsunuz diyelim. Müşteriye giden elemana verilen kimyasalları takip ediyor musunuz ? Bu kimyasalların kaybolması , sarfiyatının fazla olması sizin karlılığınızı etkilemez mi ? FieldCo teknik servis programı, ERP entegrasyonlu olarak veya kendi stok modülü ile elemanların üzerindeki ürünlerin stok takibini yapar. Elemana her ürün verilmesinde deposuna transfer yapılır , sahada mobil teknik servis programı üzerinden her harcamasında da stoğundan düşer. Böylece istediğiniz anda elemanda hangi üründen ne kadar var görebilirsiniz.

Programın mobil olması gerekir mi?

Masaüstü bir program ile zaten kayıtlarımı tutarım, mobil program kullanmalı mıyım? diyebilirsiniz. Eğer bir masaüstü programınız var ise işler tamamlandıktan sonra elle doldurulmuş servis formunu kaydederek bazı verileri tutarsınız, ancak anlık verilere ulaşamazsınız. FieldCo Mobil servis uygulamasında "yola çıkış" butonuna bastığınızda tarih/saat bilgisi kaydedilir. Aynı şekilde müşteriye vardığında iş başlangıcı butonuna bastığınızda bir kayıt daha alınır. Bekletme, parça bekliyor, iptal veya benzeri her bir durum değişikliğinde mobil servis programınız kayıt tutar. Bu sayede bir işe intikal süresini, fiili olarak çalışma sürelerini, işin bekletme sürelerini izleyebilirsiniz. Personel performans raporlarınızın en güvenilir temeli bu verilerden geçer. Ayrıca anlık servis durumlarını görüyor olmanız, saha personellerinin GPS pozisyonlarını harita üzerinden görebiliyor olmanız iş planlamasını da daha hızlı ve efektif yapmanızı sağlar.

Eve hizmet veren firmalar için kullanılır mı?

Rekabetin artması ile müşterinin ayağına hizmet götürülmesi ihtiyacı gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Bunu yaparken eğer sahada yaptığınız bu operasyonu bir mobil servis uygulaması ile yönetmediğiniz durumda daha fazla personel ile daha az iş yapmak durumunda kalabilirsiniz. GPS konumlarını göremediğiniz elemanların çok daha yakında bir eleman olmasına rağmen uzak bir bölgeden yönlendirerek hem zamandan hem de yakıttan zarar etmiş olursunuz. Müşteri bilgilendirmeleri için SMS ve e-posta otomatik atan bir mobil servis yazılımınız yok ise her bir bilgilendirme için fazladan personel çalıştırmanız ama yine de müşteriye istediğiniz seviyede bir hizmet sunamamış olursunuz. FieldCo. servis yazılımı ile saha personellerinizi yönetin, rahat edin!

Eve hizmet götüren firmalar için uygun mobil teknik servis programı

Beyaz eşya, su, gaz, tesisat, koltuk yıkama, ev hijyeni gibi konularda hizmet veren kısaca eve hizmet veren firmaların tüm ihtiyaçlarına özel  mobil teknik servis programı.

Elemanların üzerindeki malzemeyi takip edebiliyor musunuz ?

Kendi stok modülü yada ERP entegrasyonu ile eleman cep depo stok takibi mümkün olmaktadır. Kaybolan parçalar , fatura edilemeyen yedek parçalara son.

Elemanlar Nerede ?

FieldCo teknik servis programı GPS özelliği ile sahadaki elemanların konum bilgilerini belli aralıkla kaydeder. Haritada açık işler ve eleman dağılımını aynı anda görerek iş ataması yapmak işinizi kolaylaştırır.

Serkan Acar Martek CEO

Mar-Tek firması olarak kullanıyoruz. Şuan aktif 15 kullanıcımız var. Öncelikle şunu belirtmek isterim. Daha önce konuşup kullanmadığımız için çok pişman olduk. Teknik servis programında Türkiye ve hatta dünyada kullanabileceğiniz en verimli ve kolay kullanımlı program diyebilirim. Türkiye’nin 3 büyük soğuk gıda firmasına hizmet veriyoruz. Fieldco sayesinde hiç bir sorun yaşamadan işlerimiz son sürat ilerliyor. Aynı zamanda Serino takibi ile ürün sevk ediyorsanız onun içinde kullanabilirsiniz. Kesinlikle fiyat performans ürünü tüm Fieldco ekibini tebrik ediyorum. Başarılarının devamını dilerim

Hatice ÇElik Boğaziçi ithalat SMEG

Sınırsız desteği ve yardımları dolayısıyla kesinlikle tercih edilmesi gereken bir firma.

Ahmet Yeşil Yeşiller iletişim

Piyasada bulunan benzer uygulamaların neredeyse tamamını demo olarak kullandım. İçerik, destek ve kullanım kolaylığı olarak memnun kaldık, ve FieldCo.’yu tercih ettik. Firmamıza ve işleyişimize hızlıca uyarladılar. Sundukları destek ve gelişime açık yapısıyla tavsiye ediyorum.