Elektronik sektörü için

Online teknik servis programı

Zayıf akım , elektronik , güvenlik kamera sistemlerine hizmet veriyor iseniz , tüm ihtiyaçlarınız için çözüm mobil teknik servis programı FieldCo'da.

Saha veya atölyede tüm servis adımlarını canlı olarak görmek ve müşterinizi online mail, sms ile bilgilendirmek istemez misiniz?

FieldCo. Elektronik teknik servis programı

Zayıf akım, elektronik, elektrik işler için özel olarak uyarlanmış, teknik servis yazılımı ile tanışın.

Sahada müşterinin ayağına hizmet götüren ya da atölyede hizmet veren servis firmalarının tüm ihtiyaçlarına özel geliştirilmiş , 17 adet ERP ile tam entegtre çalışan elektronik , zayıf akım sektörü için online teknik servis programı.

Elektronik için teknik servis programı

Elektronik servis firmalarında saha personellerinin üzerinde bulunan stokların takibi önemlidir. Bu takip yapılmadığı durumlarda yedek parçaların kaybolması veya kullanılan yedek parçanın müşteriye fatura edilmesinin unutulması gibi sonuçlar oluşmaktadır. Dolayısı ile büyük bir kayıp söz konusudur. Her bir saha personeli için cep depo oluşturulup, bu personellere ürünler, depo transfer yöntemi ile verilir. Personelin tablet üzerinde işaretlemesi ile her kullandığı ürün bu cep depodan düşülür. Bu sayede saha personelinin cep depo stoğu anlık olarak takip edilebilmektedir. Üzerine zimmetli takım çantası elemanları ve aletler gibi değerli malzemelerin de bu şekilde zimmet takibi yapılmaktadır

Programın mobil olması gerekir mi?

Masaüstü bir program ile zaten kayıtlarımı tutarım, mobil program kullanmalı mıyım? diyebilirsiniz. Eğer bir masa üstü programınız var ise işler tamamlandıktan sonra elle doldurulmuş servis formunu kaydederek bazı verileri tutarsınız, ancak anlık verilere ulaşamazsınız. FieldCo Mobil servis uygulamasında "yola çıkış" butonuna bastığınızda tarih/saat bilgisi kaydedilir. Aynı şekilde ürünün başına varıp barkod okuttuğunuzda veya iş başlangıcı butonuna bastığınızda bir kayıt daha alınır. Bekletme, parça bekliyor, iptal veya benzeri her bir durum değişikliğinde mobil servis programınız kayıt tutar. Bu sayede bir işe intikal süresini, fiili olarak çalışma sürelerini, işin bekletme sürelerini izleyebilirsiniz. Personel performans raporlarınızın en güvenilir temeli bu verilerden geçer. Ayrıca anlık servis durumlarını görüyor olmanız, saha personellerinin GPS pozisyonlarını harita üzerinden görebiliyor olmanız iş planlamasını da daha hızlı ve efektif yapmanızı sağlar.

Zayıf akım, güvenlik kamera sistemleri için kullanılır mı?

Elektronik sektöründe rekabetin artması ile müşterinin ayağına hizmet götürülmesi ihtiyacı gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Bunu yaparken eğer sahada yaptığınız bu operasyonu bir mobil servis uygulaması ile yönetmediğiniz durumda daha fazla personel ile daha az iş yapmak durumunda kalabilirsiniz. GPS konumlarını göremediğiniz elemanların çok daha yakında bir eleman olmasına rağmen uzak bir bölgeden yönlendirerek hem zamandan hem de yakıttan zarar etmiş olursunuz. Müşteri bilgilendirmeleri için SMS ve e-posta otomatik atan bir mobil servis yazılımınız yok ise her bir bilgilendirme için fazladan personel çalıştırmanız ama yine de müşteriye istediğiniz seviyede bir hizmet sunamamış olursunuz. FieldCo. servis yazılımı ile saha personellerinizi yönetin, rahat edin!

Elektronik sektörüne uygun mobil teknik servis programı

Zayıf akım, kamera, yangın, güvenlik sistemleri işi yapıyor iseniz, Türkiye'deki bilinen bütün ERP lerle entegre FieldCo. teknik servis programı ile işinizi kolaylaştırın.

Elemanların üzerindeki yedek parçaları takip edebiliyor musunuz ?

Kendi stok modülü yada ERP entegrasyonu ile eleman cep depo stok takibi mümkün olmaktadır. Kaybolan parçalar , fatura edilemeyen yedek parçalara son.

Elemanlar Nerede ?

FieldCo teknik servis programı GPS özelliği ile sahadaki elemanların konum bilgilerini belli aralıkla kaydeder. Haritada açık işler ve eleman dağılımını aynı anda görerek iş ataması yapmak işinizi kolaylaştırır.

Mar-Tek firması olarak kullanıyoruz. Şuan aktif 15 kullanıcımız var. Öncelikle şunu belirtmek isterim. Daha önce konuşup kullanmadığımız için çok pişman olduk. Teknik servis programında Türkiye ve hatta dünyada kullanabileceğiniz en verimli ve kolay kullanımlı program diyebilirim. Türkiye’nin 3 büyük soğuk gıda firmasına hizmet veriyoruz. Fieldco sayesinde hiç bir sorun yaşamadan işlerimiz son sürat ilerliyor. Aynı zamanda Serino takibi ile ürün sevk ediyorsanız onun içinde kullanabilirsiniz. Kesinlikle fiyat performans ürünü tüm Fieldco ekibini tebrik ediyorum. Başarılarının devamını dilerim

Serkan Acar Martek CEO

Sınırsız desteği ve yardımları dolayısıyla kesinlikle tercih edilmesi gereken bir firma.

Hatice ÇElik Boğaziçi ithalat SMEG

Piyasada bulunan benzer uygulamaların neredeyse tamamını demo olarak kullandım. İçerik, destek ve kullanım kolaylığı olarak memnun kaldık, ve FieldCo.’yu tercih ettik. Firmamıza ve işleyişimize hızlıca uyarladılar. Sundukları destek ve gelişime açık yapısıyla tavsiye ediyorum.

Ahmet Yeşil Yeşiller iletişim