Web Uygulaması Form Tasarımı

Web uygulamasını ihtiyacınıza göre tasarlayın

Web uygulamasında form elemanlarının yerlerini değiştir , zorun olanları belirle , görünmez alan yap dilediğini , son olarakta ihtiyacına uygun alanı ekle (pek yakında)

Tüm formları ihtiyacınıza özel tasarlayın

FieldCo teknik servis yazılımı web arayüzü dinamik olarak tasarlanabilmektedir.

Web formlarını tasarla

Mevcut tasarımı değiştir , ihtiyacın olmayan ve zorunlu olmayan elemanları gizle , kendi ihtiyacına göre zorunlu alanları belirle , alanların görünme sırasını da kendi önem sırana göre sürükle bırak ile değiştir.

Alan ekleme

Hali hazırda Mobim ekibi, ihtiyacınıza özel alanı ekleyebilmektedir. Pek yakında sizlerde ihtiyacınız olan alanı forma ekleyebileceksiniz. Alan Sayısal , metin , tarih , tarih saat , dinamil combo gibi alan tiplerinde olabilmektedir.

Ne fayda sağlar?

İhtiyacınız dışındaki alanları görmezsiniz. Alıştığınız sırada görürsünüz alanları , özel alan ekleme ile de ihtiyacınızı tam karşılayan web formları ile ürüne olan aidiyetiniz artar. Çok daha verimli bir kullanım sağlanır.

Form tasarımı ile neler yapabilirim?

Tamamen ihtiyacınıza özel hale getirebilirsiniz. İhtiyacınız olmayan alanları gizleyin.

 Cnc işi yapıyorsanız, makinanın fener mili devrini bilmek istersiniz. Kimi müşterimiz de onlara işi bildiren firmanın sistem kayıt nosunu tutmak ister. 

 Müşteri kartındaki vergi no , vergi dairesine ihtiyacınız yoktur. Ama formu açtığınızda hep karşınıza çıkar , gizle yapın artık hiç karşınıza çıkmasın.

Form tasarımınızı birlikte yapalım

Formda bir çok işlevi "tasarım" moduna geçerek yapmayı  müşterilerimizin kullanıma açtık. Forma yeni eleman eklemeyi şu anda mobim ekibi yapmaktadır. Pek yakında müşterilerimize de bu imkanı sunacağız. 

E-mail listemize girmek ister misiniz?

Sizi yeniliklerden haberdar ederiz.