Online teknik servis programı

Online teknik servis programı

2004 yılında masaüstü bir çözüm olarak geliştirdiğimiz teknik servis programımızı 2008 yılına geldiğimiz de web tabanlı olarak yeniden geliştirdik , bu sayede online teknik servis programını 2008 yılı itibari ile kullanımına sunduk , o yıllar için oldukça erken sunduğumuz online teknik servis yazılımımızı 2011 yılında mobil uygulama olarak geliştirdik , o yıllar da sadece el terminalleri ile çalışan dolayısı ile pahalı mobil uygulamalar var iken , akıllı telefonlar üzerinde çalışan bir uygulama olarak müşterilerimize sunduk. 2018 yılı başında ise yurt dışı hedefimiz dolayısı ile ürünün ismini de FieldCo olarak değiştirerek , özel olarak UI ve UX tasarımını yaptırdığımız mobil uygulamamızı 2018 yılı itibarı ile android ve ios için kullanıma sunduk. Üstelik offline özelliği ile Türkiye için halen ilk ve tek uygulamadır.Bütün bunları yaparak online teknik servis programımıza her zaman yatırım yaptık.2018 yılında web tabanlı uygulamaya geçtikten sonra yıllar için de bütün müşterilerimizi web tabanlı uygulamamıza geçirdik , 2019 yılında son 1 tane kalan masaüstü müşterimiz de , diğer masaüstü müşterilerimizde ,  web ve mobil uygulamamıza , hiç arayüzünü dahi görmeden bize olan güvenleri nedeni ile geçiş yaptı.

Yıllar içinde bizim web tabanlı uygulamamızı taklit eden , bunun için yaptığı siteye bizim sayfamızdan içerik kopyalayan , hatta için de “mobim yazılım” ifadesini bile silmeyi unutacak kadar kopyacı şahıslar oldu , “kopyası aslını yaşatır” misali biz ürüne olan yatırımımızı hız kesmeden devam ettirdik. bu kopyacı şahıslar dan sorun yaşayan müşteriler de bize geçiş yapmaktadır.

Kiralama (Saas) modelinde müşterinin her zaman mutlu edilmesi esastır.Bizim organik büyümemiz de müşterilerimizin memnuniyeti aidiyeti oldukça yüksektir , farklı firmalara tavsiye ederek , büyümemizi sağlamaktadır.

Online teknik servis programı konusunda en eski, en köklü oyuncu olarak müşterilerimizin taleplerini her zaman dinledik ve uygun çözümler geliştirdik. 2004 den bu yana odaklanmamızı bozmadan ürünü geliştirdik ,10 kadar ERP yazılımı ile de çok başarılı entegrasyonlar geliştirdik , üstelik bu entegrasyonları da kiralama modeli ile sunduk. Eğer satış sonrasında bir ihtiyacınız var ise bize danışınız, mutlaka o sorunu yaşayan bir müşterimize çözüm geliştirmişizdir. Ne sorununuz olduğunu anlama ve nasıl çözüleceğine olan hakimiyetimiz size güven verecektir.