Logo ,Netsis entegrasyonu

Logo ,Netsis entegrasyonu

Hali hazır da Türkiye’nin önde gelen ERP yazılımı Logo ve netsis ile entegrasyonlarımız  , eko sistemimizin oldukça büyük bir kısmını oluşturmaktadır. Logo Go3 ve Logo Tiger ile entegrasyonlarımızı logo object.dll , rest api , Go3 için ise veritabanı yazma lisansı ile yapmaktayız.

Entegrasyonlar 5 dk lık aralıklarla , logo daki yeni bilgilerin , FieldCo ya alınması ile sağlanmaktadır. FieldCo da işemri kapatılması sonucu , fatura edilmesi gereken maliyet kalemleri de bir onayı müteakip , logo da satış siparişi anlık olarak oluşturmaktadır. Müşteri veya alt servis cari hesap bakiye  bilgileri ise anlık olarak Logo , Netsis den çekilip FieldCo servis programı içerisinde görüntülenmektedir.

Sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalışan entegrasyon alt yapımız ile Logo entegrasyonlarımız 2011 yılından bu yana çalışmaktadır. Değişen teknolojilere de uyum sağlamaktayız.

Entegrasyon olmadan çalışan bir servis programı , her işin tekrar tekrar yapılmasını gerektirir. Stok kendi için de tutuyor olması , stok giriişlerinin iki defa yapılması anlamına gelir. Bir yerde tutması için harcanan enerji düşünülür ise , iki yerde birden bunu yapmanız siz hızlandırmaz , programın sağlayacağı faydadan çok ek iş çıkartmış olur.