Hizmet verdiğimiz sektörler

Hizmet verdiğimiz sektörler

Lider Olduğumuz Sektörler

El aletleri ;

Türkiye de bir kaç kez servisliği değişmesine rağmen Black & Decker Dewalt el aletleri ile 2010 yılından bu yana çalışıyoruz. memnuniyet ve alt servislerin programı benimsemesi sayesinde Center Dış Ticaret  AEG el aletleri , Burla Metabo El alletleri , yeni katılan Catpower ile ve özel servis el aleti servis hizmeti veren firmalar ile  el aletleri sektöründeyiz. Geçen bir el aletleri servisi ile görüşürken “sektör de selpak gibisiniz” demişti. baştan bu yana müşterisini dinleyen tutumumuz bunda etken olmuştur.El aletleri servis programı konusunda mobil uygulamayı da devreye alarak fark yaratıyoruz.

Petrol ve Gaz istasyonları ;

Petrol ve gaz sektöründe dağıtıcılara hizmet veren gas grup , yenen , isar , Tekser , wayne ve yine istasyonlardaki  araç yıkama işi yapan istobal  gibi markalar ile shell callcenter , pogaz call center , ve petrol, gaz istasyonuna hizmet veren tüm alt servislerin 10 yıla yakın süredir tercihi olduk. el değiştiren servislikler dede bizim tercih edilmemiz sektöre özel çözümlerle taleplere cevap vermemiz etken olmaktadır.

Klima , Isıtma soğutma ;

İklimsa ile 2011 yılında bu yana çalışmaktayız, 550 alt servisi ile Türkiye çapında hizmet veren iklimsa , öncelikle asistan sonra , FieldCo teknik servis programının gelişimin de oldukça katkısı olmuştur. Klima sektöründe lider firmanı dışında , Sunny de elektronik dışında klima sektöründe de faaldir.Defacto mağazaları klima işlerine bakan Asya iklimlendirme , LcWaikiki klima ve diğer tüm servis işlerine hizmet veren Nivak express ve özel servis olarak klima işi yapan firmalar da , bu sektördeki tecrübemizi fark etmektedir. Dış ünite , iç ünite ilişkisi , hangi dış ünite de hangi iç ünitenin kullanılabiliyor olması , kapasite , boru mesafesine kadar sektöre özelleştirilmiş hali ile beğeni toplamaktadır. Klima servis programı konusunda , mobil uygulamamız ile gerçek mana da online kullanım imkanı sunulmuştur .Alt servislerinin mobil uygulama kullanması ise gerçek zamanlı servis yönetimi mümkün olmaktadır. Türkiye de tek offline özelliği ile de her yerde ve gerçek zamanlı kullanım mümkün olmaktadır.

Küçük ev aletleri , elektronik ;

Atmaca elektronik Sunny ve diğer markaları ile 800 kadar alt servisi ile Türkiye de ve ihracat yaptığı diğer ülkeler de  Elektronik , Televizyon , Küçük ev aletleri , Klima gibi ürün gruplarında hizmet vermektedir. Mobil uygulama ile alt servislerin eve götürdüğü hizmetler de , gerçek zamanlı takip  , randevu tarihi kontrolü , resimler , hakediş yönetimi konular da ERP entegrasyonlu olarak iş akışını yönetmektedir.Boğaziçi ithalat ve benzer üretici ve ithalatçı firmalar da beyaz eşya servisliği hizmeti ve alt servis organizasyonunu FieldCo teknik servis programı ile yönetmektedir.

Ankastre Fırın ;

İşi baştan bu yana fırın üretimi olan ve oem olarak bir çok tanınmış marka için üretim yapan termikel firması ile yeni bir yapılanmanın ardından çalışmaya başladık . Alt servis yönetimi konusunda ki uzmanlığımız ve hakediş yönetimindeki kolaylıklar merkez servislerin tercihini bizden yana kullanmasını sağlamaktadır. Yine sektörün en büyüğü olan fırın denilince akla gelen bir firma ile de çok yeni çalışmaya başladık bunun la ilgili bir makale yakında paylaşacağım.

CNC tezgah , Makina;

Tezmaksan , DMS Cnc , Unitec Makina gibi birçok Cnc firmalarının yanısıra , Her çeşit makina üreticisi ve ithalatçısı firmaların satış sonrası servis hizmetlerinin yönetimin de mobil uygulaması ile FieldCo teknik servis programı hizmet sunmaktadır. CNC makina yada makina sektörünün kendisne özgü alanların özellştiliebilir alanlar da tutulabiliyor olmasının verdiği esnkelik ile kontrol ünitesi bilgilerinden Fener mili devri gibi çok özel bilgilere kadar birçok verinin tutulabiliyor olması , sektör deki tecrübemiz , iş yapış şekilleri hakkındaki tecrübemiz tercih nedeni olmaktadır. FieldCo CNC makina servis programı 2004 den bu yana oluşan bilgi birikimi ile hizmetinizdedir.

Eve hizmet ,Halı, Koltuk Yıkama;

Son dönem de daha da revaçta olan eve verilen hizmetler de , yerinde halı yıkama , koltuk yıkama , sert zemin yıkama , araç koltuk temizleme gibi sektörlerde FieldCo yazılımına ilgi göstermektedir. İstanbul temizleme firması da 2018 yılından bu yana bu hizmeti FieldCo ile sunmaktadır. Saha da tahsilat özelliği ile , verilen hizmetin tahsilatının saha da yapılarak , kasa takibi yapılabilmesi de bu sektör de faaliyet gösteren firmalar için hayat kurtarıcı olmaktadır. Zira bu tahsilatların takibi oldukça güçtür. Saha da o anda mobil uygulama üzerinden kredi kartı tahsilatı imkanı da , müşteriye ait mail order dan yada ödeme sistemi payu , iyzico gibi sistemler üzerinden de çekilmesi mümkün olmaktadır. bu saye de bir daha git gel olmadan tahsilat anlık olarak çözülmektedir.

Tesis Yönetimi;

Tesis yönetimi firması yada onun teknik hizmetlerini yöneten firmalar müşterimiz olmaktadır.