Satış Sonrası Hizmetler Yazılımı

Satış Sonrası Hizmetler Yazılımı

FieldCo satış sonrası hizmetler yazılımı (After Sales Service); ithalat ya da üretim yapan işletmelerin satış sonrasındaki servis ihtiyaçlarına özel geliştirilmiştir. Hizmet sektöründe alt servislerin yönetimi oldukça önemlidir. Hak edişlerin doğru hesaplanması, verilen hizmetlerin ve kullanılan yedek parçaların eksiksiz bir şekilde kontrol edilmesi çok önemli olup, bu işlere harcanan zamanın da minumum seviyesi tutulması gerekmektedir.

Örneğin çalıştığınız 7 farklı bölgede 100 adet servisiniz var ve ürünlerinizin satış sonrasında montaj, devreye alma ihtiyacı söz konusu ya da sadece arızalar ile için alt servisleri kullandığınızı farzedelim. Her durumda alt servisin verdiği hizmeti online olarak takip etmeniz gerekir. Satış sonrası sürecin uçtan uca takibi için mutlaka mobil bir uygulamaya ihtiyacınız var.

Çevrimdışı Çalışma Özelliği

Web tabanlı uygulamanın  mobilde de görüntülenebiliyor olması, o uygulamanın mobil uygulama olduğu anlamına gelmez. Zira bu web sayfası telefon ekranında verimli kullanılamaz,  konum bilgisi alamaz, ekrana imza almanızı sağlayamaz. En önemlisi de çevrimdışı çalışamazsınız. Uygulama olması da çevrimdışı çalışabilir olduğunu anlamına gelmez. Bunun için ciddi bir çalışma yapılması gerekir.

offlinecalisma

FieldCo satış sonrası hizmetler yazılımı çevrimdışı çalışmayı destekler. İnternete bağlıyken çevrimdışı iken bastığınız iş emrinin tüm detayını mobil cihazınızın lokal hafızasına indirir ve kaydeder. Sonrasında bir ağa bağlandığınızda siz farkında olmadan bulut sunucuda verileri günceller. Siz internete bağlı değilken, resim ve video çekebilir, kullandığınız yedek parçaları sisteme kaydedebilir, işçilik detaylarını en ince ayrıntısına kadar sisteme kaydedebilir. Kısaca sizin komutunuzla yapılan her adımı kayıt altına alabilir. Çevrimdışı iken bile sorunsuz bir şekilde size en iyi şekilde yardım etmeye devam eder. Bulut sunucu ile senkronize olduktan sonra ise lokalde tutulan tüm verileri temizler. Böylelikle telefonunuzun hafızasındaki resimleri, videoları ve tüm datayı sisteme yükleyerek sizin telefonunuzda yer açılmasını sağlar ve işinizle ilgili fazladan kayıt tutmanızın önüne geçer.

teknikservisyazilimi

En İyi Çözüm Ortağınız

Satış sonrası hizmetler konusunda 2004 yılından bu yana oluşan tecrübemizi FieldCo satış sonrası hizmetler programımıza aktardık. FieldCo servis hizmeti sağlayan firmalara çözüm üretmek için yazılım tarafına en çok yatırımı yapan firmadır. İlk yıllardan bu yana müşterilerimiz bizimle birlikte tüm yeni yazılımlarımızı kiralama kapsamında güncel olarak kullanmaktadırlar.

2008 Yılından bu yana kiralama hizmeti (SaaS) sunuyoruz ve gerçek bulut platformu kullanıyoruz. Bu sayede verileriniz güvende. Satış sonrası hizmetler ile ilgili bir sorunuz varsa lütfen bizi arayınız. 2004 Yılından bu yana oluşan tecrübemiz ile size de yardımcı olmak için buradayız.