FielCo ile Medikal Envanter ve Teknik Servis Takibi

FielCo ile Medikal Envanter ve Teknik Servis Takibi

(Okuma süresi: > 2dk, Güncelleme: 12.05.2024)

Hastaneler ve medikal şirketleri envanter ve servis takibini daha etkili bir şekilde yönetmek ve yasal yükümlülüklerini yerine getirmek için yazılım çözümüne ihtiyaç duymaktadır.

Fieldco teknik servis programı ve mobil uygulaması medikal sektörü için tamamen özelleştirilebilir online bir çözümdür.

Tüm bilgi tek merkezde işlenir, dağıtılır ve toplanır. Bu sayede maliyet tasarrufu ve verimlilik artışı gibi önemli avantajlar sunar:

1. Envanter takibi

Tıbbi Cihaz Regülasyonu (MDR) sonrası cihazların ve cihazlarla ilgili tüm süreçlerin kayıt altına alınması daha önemli hale geldi.

Fieldco’da seri numaralarıyla ayrıştırılmış cihazların garanti ve bakım sözleşme tarihleri, kurulumdan itibaren tüm servis geçmişi kayıt altına alınır.

2. Hızlı kayıt

Fieldco, servis taleplerini hızlı bir şekilde oluşturmayı ve teknisyenlere atamayı kolaylaştırarak cihazlara hızlı ve etkili bir şekilde müdahale edilmesini sağlar.

3. İş sürekliliği

Hastanelerde hizmet kalitesi ve verimliliği tıbbi cihazların aktif kullanılabilmesi ile mümkündür. Bunu sağlamak için cihazların periyodik bakım, onarım, kalibrasyon ve kullanıcı eğitimi süreçlerinin takibi gerekmektedir.

4. Raporlama ve analiz

Fieldco, ayrıntılı raporlar ve veri analizi imkanı sunar. Bu sayede cihaz performansları izlenerek iyileştirmeler yapılır, kronik arızalar tespit edilir.

5. Yönetmeliklere Uyum

Cihazların bakımı ve kalibrasyonu ilgili yönetmeliklerdeki düzenlemelere uyum sağlamanıza yardımcı olur. Bu sayede yasal sorunlarla karşılaşma riskini azaltır ve hukuki sorumluluğunuzu yerine getirirsiniz.

14 Gün Ücretsiz Deneme Fırsatını Kaçırma!

Siz de işletmenizin işleyişini geliştirmek ve daha verimli hale getirmek istiyorsanız, Fieldco'yu denemelisiniz.

Demo Talebi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *