Sık Sorulan Sorular

FieldCo. kullanıcılarının sıkça sorduğu soruları ve cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Kullanmaya nasıl başlarım ?

Demo formunu doldurduğunuz anda sizi arayıp gün için de demo giriş bilgilerinizi mail adresinize gönderiyoruz.

Bilgisayarıma bir program indirmem gerekiyor mu ?

Hayır , bilgisayara hiç bir program indirilmiyor ve kurulmuyor. web sayfasına girer gibi programına dilediğiniz bilgisayardan erişebiliyorsunuz.

firmaadi.fieldco.com.tr  gibi bir adresi browser da adres satırına yazarak programın login ( giriş ) ekranına ulaşabilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifreniz ile programa giriş yaparsınız.

Apple Iphone için de mobil uygulama var mı ?

Evet , mobil uygulama Android de çalıştığı gibi , Apple Iphone cihazlar da da başarılı bir şekilde çalışmaktadır.

Hizmet verdiğim sektör de kullanılır mı ?

Hali hazır da 25 farklı sektör de hizmet vermekteyiz. eğer bir ürüne hizmet veriyor iseniz mutlaka işinize yarayacaktır. orta da bir ürün olmaksızın bir hizmet var ise yine bu hizmet kaydınızın takibi amacı ile kullanabilirsiniz. FieldCo. teknik servis programı , parametrik yapısı ile sizin sektörünüze özelleştirilebilmektedir.

Neden yıllık abonelik yapmalıyım ?

Aylık ödeme ye göre yıllık abonelik oldukça avantajlı fiyat sunmaktadır.

Deneme için abone olurken kredi kartı bilgisi gerekli mi ?

Hayır , kart bilgisi vermeden , sistemi demo amaçlı kullanabilirsiniz. sonrasın da da kart kullanmayıp , hesap numaralarına havale ile ödeme yapabilirsiniz.

FieldCo. güvenli midir ?

FieldCo. Dünya standartında hizmet veren , Google Cloud altyapısını kullanmaktadır. sayfalar SSL ile şifrelenmiştir. Tamamen dağıtık bir yapıda , yedeklerin farklı kıtalar da tutulduğu bir altyapı da çalışmaktadır.

Verilerimi yedekleyebilir miyim ?

FieldCo. teknik servis programının tüm sayfaların da sağ butuna bastığınız da “Excel e gönder” seçeneği çıkmaktadır. Yetkisi olan kişiler buradan verileri kendi bilgilsayarına indirerek yedekleyebilir. Tüm veritabanı , replike olarak tutulmasının dışın da gün sonunda farklı bir ortam da ayrı ayrı yedeklenmektedir.

Kullanıcı sınırı var mı ?

Teknik olarak FieldCo. da bir sınır olmamakla birlikte , kiralama aşamasında aldığınız kullanıcı kadar , kullanıcı yı davet edebilirsiniz. Koltuk sayısı olarak düşünür iseniz , bugün bir kullanıcı yı silip , o koltuk için yeni bir kullanıcı ekleyebilirsiniz.

Yetki seviyeleri ayarlanabilir mi ?

Kullanıcı lar ADMIN , AMIR  , ELEMAN gibi yetki tiplerin de olmaktadır. ADMIN tüm işleri görür iken , alt servisi olan işletmeler de , alt servisin tüm kayıtlarını AMIR görebilmektedir. ELEMAN ise sadece kendisine atanan işleri görmektedir.

Web tarafında kullanıcıların, kendisine verilen menüler ve bu menüler deki YENİ , DEĞİŞTİR , SİL , Onay , Excele gönder gibi özellikleri yetkilendirilebilmektedir.

Mobil dede , yeni müşteri ekleme , yenü ürün ekleme , işemri oluşturma gibi maddeler yetkiye bağlıdır.

Mobil uygulama mevcut mu ?

Android ve IOS için uygulamamız mevcuttur.Saha daki operasyonun tümü mobil uygulama üzerinden yapılabilmektedir.

Mobil Uygulama ile ne yapabilirim ?

FieldCo. mobil saha servis programı ile müşteri seçebilir yada yeni müşteri ise kaydı oluşturabilir , altndaki hizmet verilen ürünü seçebilir yada yeni müşteri için yeni bir ürün kaydı yapabilirsiniz. bu ürünü seçerek iş emri kaydı oluşturabilirsiniz. Yetkiniz var ise kaydı oluştururken bir ELEMAN ın üzerine atayabilirsiniz.

Saha da işi kapatılmasına kadar geçen tüm adımları mobil uygulama üzerinden yapabilirsiniz. “Yola Çıkış” , “İş başlangıcı” , resim çekme , video çekme , yapılanların yazılması , varsa check list in doldurulması , parça ekleme , işçilik ekleme , diğer maliyet gibi , işin sonunda müşteriden imza alınıp , işin kapatılmasına kadar tüm işlem adımları yapılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.