Akınsoft Volvox Entegrasyonu

Akınsoft Volvox Entegrasyonu

FieldCo teknik servis programı genişleyen müşteri portfoyünde Akınsoft Volvox ERP kullanan müşteriler oluşması ile entegrasyon yapma ihtiyacı oluştu . Müşteri kartlarının çekilmesi , yedek parça ve ürün katlarının çekilmesi , depo stok adetlerinin güncellenmesi , iş bitiminde fatura edilebilmesi için işemri kalemlerinin , onayı müteakip Akınsoft da sipariş oluşturulması sağlandı. oluşturulan siparişin Akınsıft daki ilerlemesi de takip edilmektedir. Alt servislerin borç , alacak , bakiye bilgisi nin canlı olarak alınması gibi entegrasyon adımları da yapılmıştır.

Genişleyen entegrasyon ağımıza Akınsoft Volvox ERP de eklenmiş oldu , üstelik bu entegrasyonları ERP nin kurulduğu sunucu ya hiç bir şey kurmadan , sadece FieldCo sunucu ip lerine izin verilmesi ile sağlamaktayız. Dolayısı ile Akınsoft entegrasyonumuzu da diğer entegrasyonlarımız gibi Saas modelinde kiralama olarak sunuyoruz.

Hali hazır da 10 ERP, ticari paket ile entegreyiz , ancak entegre  olmadığımız bir ticari paket veya erp kullanıyor iseniz , kısa süre de sizin yazılımız ile de entegrasyon sağlayabiliriz.