[vc_row full_width=”stretch_row_content” vsc_parallax=”yes” el_class=”home_parallax3″][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vsc-section-title align=”center” size=”h1″ title=”Saha Hizmetleri” title_font_size=”50px” subtitle_font_size=”22px” title_color=”#3b3c3a” subtitle_color=”#3b3c3a”]Saha da verilen hizmetler de iş takibi nasıl yapılır ?[/vsc-section-title][vsc-button text=”Ücretsiz dene” align=”center” btn_text_size=”17″ round_btn=”true” btn_background_color=”#e16060″ el_class=”homepage-primaryButton” url=”/demo/”][vc_empty_space height=”62px”][css_animation animation=”loop-hover-float”][vc_icon type=”fontawesome” icon_fontawesome=”fa fa-angle-down” size=”20px” align=”center”][/css_animation][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1542886498299{background-color: #f2f2f2 !important;}”][vc_column height=”full_height”][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vsc-section-title title=”Yaşanan Sorunlar” title_font_size=”40px” subtitle_font_size=”22px” title_color=”#e16060″ subtitle_color=”#3b3c3a”]Saha da son kullanıcıya bir hizmet sunuyor iseniz bir de bunu alt bayileriniz ile yapıp , aranızda bir hakediş oluşuyor ise , bunun manuel olarak takibi imkansız hale gelmektedir. İş takibini sorunsuz yapabilmek için , son kullanıcının sizi araması ile başlayan süreçte web tabanlı yazılımda call  center elemanı müşteriyi bulur yada ilk kez arıyor ise kaydını oluşturur , talep edilen hizmet , koltuk yıkama , halı yıkama , perde yıkama olabileceği gibi farklı bir çok hizmet için de aynı işleyiş söz konusu olabilir.

Kaydı aldığınız da müşterinize sms ve e-posta ile bilgilendirme gider. Bu işe hangi alt servisinizin , bayinizin gideceğini belirleyip , ilgili bayi ye işi atayabilirsiniz.

İlgili bayi de işi kendi elemanına atar. o aşama da elemanın cep telefonuna notification gider. burada müşteri adı , adresi , yapılacak iş belirtilmiştir. tıkladığın da açılan program da müşterinin detay bilgisi , daha önce bu hizmeti alma sayısı ve istenirse o detaylar da incelenebilmektedir.

[/vsc-section-title][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_empty_space height=”50px”][vc_single_image image=”2483″ alignment=”center” style=”vc_box_shadow_border_circle_2″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_separator style=”double”][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_empty_space height=”50px”][vc_single_image image=”2484″ alignment=”center” style=”vc_box_shadow_border_circle_2″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vsc-section-title title=”Hizmet sektörü için İş takibi” title_font_size=”40px” subtitle_font_size=”22px” title_color=”#e16060″ subtitle_color=”#3b3c3a”]FieldCo. iş takibi için ideal bir program dır. Merkez , bayi , son kullanıcı tümünü aynı yazılım da bir araya getirir. Bayi ile aranızdaki hakedişi oldukça şeffaf bir biçim de göz önüne getirir. Müşteri bilgilendirme de dilerseniz tüm adımlar da farklı bir şablon da bilgi göndererek , müşterinin bilgilendirilmesi işinin eksiksiz yapar.

[show_more more=”Devamını göster” less=”Gizle”]

Alt servisin müşteriye ne zaman yola çıktığı , ne zaman müşteriye vardığı gibi bilgileri izleyebilirsiniz. GPS takibi sayesinde elemanların anlık olarak nerede olduğunu ve atanmamış işemirlerinin de nerede olduğunu görüyor olmanız , yakın işe yakın elemanı atamanızı , zaman dan ve yakıttan tasarruf etmenizi sağlar.

[/show_more][/vsc-section-title][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content”][vc_column][vsc_content_slider slider_options=”pagination,arrows”][vc_tab title=”Slide 2″ tab_id=”1543046339648-1-33b42-c930″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vsc-section-title title=”Neden FieldCo.?” title_color=”#e16060″]2004 yılından beri Türkiye pazarında teknik servis ve iş takibi yazılımlarının öncü firması Mobim Yazılım ve Danışmanlık Ltd. Şti. tarafından geliştirilen FieldCo., merkez ve saha odaklı çalışan elemanlarınızın yönetim ve organizasyonu için sistem arayışında bulunan firmalara yazılımsal çözümler sunuyor.

Servis hizmeti verdiğiniz ürünlere de sistem bir serino verdiği için geçmişlerini  takip edebilirsiniz. Bu geçmişler, açılan her yeni iş ile oluşmaya başlar ve ihtiyacınız olabilecek her tür detayı içerir. Örnek olarak bir iş emri kaydını incelerken o işe başlangıç tarihi ve saati, kullanılan sarf malzemeler, yapılan işçiliklerin maliyetleri, ürüne dair çekilen fotoğraf ve videolar gibi saha personelinizin GPS konumuna kadar veri içermektedir. Sahada hazırlanan kağıt servis formlarına kıyasla çok daha güvenli bir işleyiş şeklidir. Böylece veri kaybı yaşamaz, fiziksel arşivlerde dosyalar arasında servis formu aramazsınız.[/vsc-section-title][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”1633″ alignment=”center” img_size=”691×1273″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_tab][vc_tab title=”Slide 1″ tab_id=”slide1543046104-1-883b42-c930″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vsc-section-title align=”left” title=”FieldCo. ile iş takibi” title_font_size=”40px” subtitle_font_size=”20px” title_color=”#e16060″ subtitle_color=”#3b3c3a”]Web tabanlı ve mobil uygulama ile kaydın baştan sona takibi , sms , email bilgilendirmesi , ekrana imza alınarak , kağıt form kullanımının kaldırılması , müşteriye sms ve/ veya eposta ile PDF olarak servis formunun gönderilmesi , müşterinin de adığı hizmet ile ilgili oalrak kağıt form saklama zorluğundan kurtarmaktadır. Maili olmayan müşterilere de sms içindeki linke tıklayarak PDF forma ulaşma imkanı verilmektedir.[/vsc-section-title][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”1635″ alignment=”center” img_size=”691×1273″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_tab][vc_tab title=”Slide 3″ tab_id=”1543046344396-2-73b42-c930″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vsc-section-title title=”Yazılım neden gerekli?” title_color=”#e16060″]Yazılım olmadan iş takibi yapmanız durumunda whatsapp ve telefon konuşması ile geçen bir gününüz olur işin sonunda da verimsiz olursunuz.

FieldCo. iş takibi yazılımı ile telefon görüşmeleriniz en az yarıya düşer. Müşteri nin de size vereceğimiz form dan , talep bildirmesi ile ilk telefon görüşmesine gerek kalmaz , sizin elemanı arayıp işi anlattığınız 2. görüşme de olmaz. iş elemanın cep teline notification olarak düşer. elemanın müşteriyi araması na gerek kalmaz. FieldCo daki Navigasyon butonu ile müşteriye ulaşır. elemanın işi bitirdiğin de merkeze bilgi vermek için araması da artık gereksizdir. merkez tüm bu detay bilgiyi program da log kaydı olarak görür. en az 5 telefon görüşmesi bir iş için yapılmamış olur. gün de 100 işemri alıyor iseniz 500 telefon görüşmesi yapmadığınız anlamına gelir. bu da daha az kişi ile daha verimli iş çıkartmanızı , iş takibini hakkı ile yapmanızı ve raporlayabilmenizi sağlar.[/vsc-section-title][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”1543″ alignment=”center” img_size=”691×1273″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_tab][/vsc_content_slider][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1542885062393{background-color: #e16060 !important;}” el_class=”musteri_yorumlari”][vc_column width=”1/3″ css=”.vc_custom_1548426400304{margin-top: 0px !important;}”][vc_column_text text_color=”#ffffff” el_class=”yorum_icerik”]Piyasada bulunan benzer teknik servis programlarının neredeyse tamamını demo olarak kullandım. İçerik, destek ve kullanım kolaylığı olarak memnun kaldık

ve FieldCo.’yu tercih ettik. Firmamıza ve işleyişimize hızlzıca uyarladılar. Sundukları destek ve gelişime açık yapısıyla tavsiye ediyorum.

[/vc_column_text][vsc-text-icon title_size=”h3″ media_type=”img-type” align=”left” title=”Ahmet YEŞİL” img=”2489″ el_class=”yorum”][/vsc-text-icon][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row”][vc_column height=”full_height” width=”1/2″][vc_empty_space height=”120px”][vc_single_image alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vsc-section-title title=”20’den fazla sektördeyiz” title_color=”#e16060″]fieldCo. web ve mobil yazılımı satış sonrası hizmet veya teknik hizmet verilen tüm sektörlerin personel ve görev yönetimi ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Siz de hemen başlayın!

2004 yılından bu yana oluşan tecrübemiz ile hizmet sektörü teknik servis programı hizmeti sunuyoruz.[/vsc-section-title][vsc-button text=”Ücretsiz Dene” btn_background_color=”#e16060″ url=”/demo/”][/vc_column][/vc_row]