Teknik servis takip

2004 yılından günümüze Teknik Servis Takip

 2004 yılında teknik servis takip işlerini kolaylaştırma hedefi ile  masaüstü uygulaması olarak yazılmaya başlanan programımızı halen kullanan son müşterimizde , bugun FieldCo online web ve mobil teknik servis takip programımıza geçiş yaptı , bu sayede nerdeyse hiç kayıp vermeden tüm masaüstü müşterilerimiz teknik servis takibi için  web ve mobil FieldCo’ya geçiş yapmış oldu. Eski web ve eski mobil uygulamamızı kullanan çok kullanıcılı  müşterilerimizde bugünlerde yeni web ve mobil uygulamamız olan FieldCo ya geçiş yapıyorlar. 

2004 yılından bu yana aynı konu ile çalışmaktan kaynaklı olarak satış sonrası hizmetler, iş takibi konusunda uzmanlaştık ve bunun sonucu olarak FieldCo’yu oluşturduk.Teknik servis takip konusunda sektörün takip edilen firması olarak, kiralama modelini de yine ilk sunan firma olduk , 2008 yılından bu yana Saas (Software as a Service) modeli ile sunuyoruz. 

 İlk ERP entegrasyonu dışında , hali hazır da 30 un üzerinde ERP ile entegre, tek servis yazılımı üreticisiyiz. Servis takibi konusunda entegrasyon 360 derece , işemrinden faturaya servis takibini sağlamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *