Saha İş takibi ve Tahsilat

Saha İş takibi ve Tahsilat

Hali hazır da 20 ye yakın sektör de kullanılıyor olsa da , aslına bakarsanız , orta da bir ürün yada hizmet var ise , tüm süreçlerin takibinde FieldCo teknik servis programı kullanılabilmektedir.Mesela günümüzde önemi artan, eve verilen hizmetler sektörün de , yerinde halı yıkama , koltuk yıkama , dezenfektasyon , sert zemin temizleme , araç detaylı iç temizlik , araç dezenfektasyon , araç sterilizasyon , iş yeri dezenfektasyon gibi hizmet veren firmaların tüm süreç takipleri FieldCo teknik servis programı ile yapılabilmektedir.

Saha da yapılan tahsilat işlemleri de mobil uygulama üzerinden girilebilmektedir.Kağıt paranın kullanımının giderek azalacağı günümüzde kredi kartı tahsilatı da mobil uygulama üzerinden görüntü işleme veya nfc teknolojisi kullanılarak hızlı ve güvenli bir şekilde 3d güvenlik yöntemi ile sağlanmaktadır. Entegrasyon sayesinde bu tahsilatlar ERP yazılımına da akmaktadır.

Elemanların saha da yaptığı tahsilatların takibi oldukça güçtür, her akşam hesap,kitap yapılması gerekir , yine de takip edilemeyen alacaklar oluşur. FieldCo tahsilat yöntemi ile saha da müşterinin önünde iken ödeme yöntemi şeçilerek yapılan tahsilat varsa kalan bakiye takibi yapılabilmektedir.