Mobil uygulamada dosyalar elinizin altında

Mobil uygulamada dosyalar elinizin altında

Dosyalar elinizin altında

FieldCo. teknik servis programı ile saha da müşterinizin ayağına servis götürür iken , servis verdiğiniz ürün ile ilgili dökümanlar elinizin altında, Mobil uygulamadaki dosyalar menüsünde , hizmet verdiğiniz ürünlerle ilgili, manuel , kullanım kılavuzu , çözüm önerileri , teknik şema gibi bir çok dökümana Pdf , Video gibi formatlar da kolayca erişebilmektesiniz.

Kullanım kılavuzu , patlatılmış resimler

Saha da karşınızı çıkan ürün ile ilgili , ilk kez gördüğünüz bir arıza var, ve ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsunuz. Dosya menüsünü açtığınız da çözüm önerilerinde benzer arızanın nasıl çözüleceğinin videosunu bulup, izliyorsunuz ve hızlıca soruna müdahale edip , sorunu yerinde ve tek seferde çözüyorsunuz. Siz mutlusunuz, müşteri mutlu , patron da mutlu 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sorunları çözmek daha kolay

FieldCo teknik servis programı mobil uygulaması ile saha da tüm dökümanlar elinizin altında.Kullanım klavuzunu müşteriniz ile uygulama üzerinden  paylaşabilirsiniz. Çözüm önerileri size ışık tutacaktır. Teknik şemasını açıp , çözüm için fikir yürütebilirsiniz. Patlatılmış resimleri üzerinden ihtiyacınız olan parçayı tespit edebilirsiniz.

FieldCo. teknik servis programı sahada büyük yardımcınızdır.

Ücretsiz demo teknik servis hizmeti için tıklayın!