FieldCo. İle değişim

FieldCo. İle değişim

Yazılım kullanmadan, eski yöntemler ile saha ekiplerine iş emri dağılımlarını Whatsapp, yapılan işleri ise de Excel üzerinden takip etmeye çalışan firmalar, FieldCo. ile rahat bir nefes alıyor.

Telefonda tüketilen nefesleri düşünelim; Whatsapp üzerinden paylaşılan müşteri konumları, telefon numaraları, ürün fotoğraf ve videoları ile uğraşmaya çalışırken kayıp olan zamanı hiç düşündünüz mü?

FieldCo. ile tek bir yazılım üzerinden müşterileriniz ve hizmet verilecek ürünlerine dair gerekli olan bütün detayları basit bir iş emri kaydı ile saha personelinize iletin ve bilgisayarınızdan hangi personelinizin nerede, ne işle meşgul olduğunu, hangi rotadan müşteriye vardığını, kaç dakika ara verip işe tekrar koyulduğunu ve daha birçok bilgiye kolaylıkla hakim olun.

Siz de anlattıklarımızdan farketmişsinizdir ki ortada ciddi bir data girişi var. Peki bütün bu datalar sadece servis formu oluşturmak için mi? Cevap hayır. Uzun vadede sisteme her giriş yaptığınızda istatistiki olarak ciddi verilere ulaştığınızı farkedeceksiniz. Gözünüzden kaçmış fakat bir aylık veya yıllık süreler içerisinde aslında size binlerce lira kaybettiren ufak pürüzler çok net bir şekilde karşınıza çıkacak. Bu pürüzlere odaklanmak, hem firma içi kurumsal yapıyı destekliyor hem de güven ortamını artırıyor.

Türkiye pazarında bulunan en köklü, deneyimli ve gerçek anlamda sorunlarınıza çözüm üreten FieldCo’yu deneyin. Uzaktan bağlantı veya ofislerinizde demo toplantısı ile hakim olduğumuz teknik servis konusunda gözünüzden kaçmış, size zaman ve para kaybettiren unsurları açık bir şekilde sizinle paylaşıyoruz.