Evden çalışma

Evden çalışma

Bugünler de yaşanan salgın nedeni ile birçoğumuz evden çalışıyoruz. Bunu yaparken de en büyük yardımcımız Saas uygulamaları. FieldCo. teknik servis yazılımı da bir Saas uygulaması olarak bir ofise bağlı kalmadan dilediğiniz yerden internet bağlantısı ile kullanım kolaylığı sunmaktadır. Web yada mobil uygulama ile her zaman, hızlı ve güvenli bir kullanım sunmaktadır. Küçük işletmeler de klasik yöntem, ofisteki bilgisayara yüklü , ne zaman çökeceğini bilemediğiniz , yedeğini takip edemediğiniz, bugün ki gibi uzakta olduğunuz da bağlanıp bakamadığınız yada zahmetli yöntemlerle görebildiğiniz uygulamaların dönemi bitmiştir.

Bugünlerde fazlası ile ihtiyaç duyduğumuz evden çalışma ortamında en büyük yardımcımız olan Saas uygulamalarının yeni yüzyıldaki ortam bağımsız çalışma mantığına hizmet ediyor olması, insanların konforunu da arttırmaktadır.

Bu şekilde zorunlu kaldığımız evden çalışma tecrübesi, bir çok sektörde bizlere ofis ortamında olmadan da işlerin gayette yürütülebilir ve takip edilebilir olduğunu gösterdi. Zorunluluk şartları kalkması sonrası da ofis bağımsız çalışma fikrinin gelişmesi, insanların bakış açılarının değişmesi için değerlidir.

Küçük işletme sahibi ya da sorumlusu iseniz, işinizi, elemanların yaptıklarını takip etmek için çok enerji harcamak zorunda kalırsınız. Müşterileriniz bilgilendirmek için de telefonla da çok süre harcamanız gerekir. FieldCo. teknik servis programı, size dileğiniz yerden elemanlarınız nerede olduğunu, hangi işemri için çalıştıklarını  toplam yolda geçen sürelerini  işemri bazında fiili çalışma sürelerini, işteki bekleme sürelerine kadar bir çok veriyi verir. Müşterilerinizi bilgilendirmek için de e-posta ve sms ile her bir durum değişikliğinde istediğiniz şablonda mail , sms atar. Bilgilenen müşteri aldığı hizmetten memnun olur.