ERP entegrasyonu nasıl işinizi kolaylaştırır?

ERP entegrasyonu nasıl işinizi kolaylaştırır?

ERP ile entegrasyon olmadan bir servis yazılımı kullanmak bir işi iki defa yapmak demektir. Stok zaten bir ticari paket veya ERP’de tutuluyor ise, FieldCo’da tekrar stok tutmak aynı işi iki defa yapmak olur. ERP’lerin doğası gereği alış faturalarınızı işlerken stok girişi de yapmış olursunuz.

FieldCo, entegrasyon ile depo stok adelerini 5 dakika aralıklarla çekerek güncel olmasını sağlar. Ayrıca yeni açılan müşteri kartlarını, yedek parçaları, fiyat değişikliklerini de senkronize ederek sahada iş emri kapatıldığı anda kullanılan parça, işçilik, yol ve diğer maliyet kalemlerini web arayüzünde bulunan onay modülü ile ERP yazılımına gönderir. Stok adetlerinin düşmesi, faturanın oluşması için adım atılmasını sağlarız. Böylece fatura edilmesinin unutulması, servis formunun kaybolması gibi risklerin önüne geçmiş oluruz.

Güncel olarak Oracle ERP, SAP Busines One, Uyumsoft ERP, Canias ERP, Logo Tiger, Logo Go3, Mikro Yazılım, Netsis, Nebim, Akınsoft Volvox gibi yazılımlarla entegre olarak çalışmaktayız. Her geçen gün entegrasyon yapımıza yeni ERP yazılımları eklenmektedir.