Büyük datalar ile çalışma

Büyük datalar ile çalışma

FieldCo servis yazılımına geçiş yapan müşterilerimizin eski yazılımlarından veya excel datalarından , müşteri kayıtlarını , ürün ve yedek parça kayıtlarını , varsa eski işemri kayıtlarını büyük bir incelikle , fieldco nun içine alıyoruz. Böylece eski yazılımı açmadan , Fieldco teknik servis programı içinden tüm eski kayıtlarını ve servis geçmişi detayı FieldCo içinden görülebiliyor.

Hali hazır da 3 milyon müşteri kaydı ile çalışan müşterilerimiz olduğu gibi , milyon seviyesinde işemri kaydı ile çalışan müşterilerimiz de bulunmaktadır. Saniye seviyesinde arama yapıp müşteri kaydı ve detayı açılmaktadır.Büyük bir datanız var ve hali hazır da kullandığınız yazılım da performans sorunları yaşıyor iseniz ,   FieldCo’nun performansını denemelisiniz. Saha da kullanılan mobil teknik servis uygulama sı  ve web arayüzündeki hızlı ve tutarlı çalışma etkileyicidir.

2004 yılından bu yana oluşan tecrübemiz ile , 20 nin üzerinden sektör için satış sonrası hizmetler konusunda çözüm sunuyoruz. Odaklanmış olmanın ve  kiralama (Saas) sistemi avantajları ile FieldCo teknik servis yazılımını hiç bir donanım yatırımı yapmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca kiralama sistemi müşterinin mutlu edilmesi zorunlu bir sistemdir. 10. yılına giren kiralama müşterileri olan bir firma olarak tüm müşterilerimizin taleplerine kulak vererek onların her zaman güncel ve isteklerine cevap veren bir yazılım ile hizmet sunduk. Bu sayede uzun yıllar kiralama hizmeti sunabiliyoruz. Müşterilerimiz de aldıkların hizmetin her gün gelişmesi nedeni ile ödedikleri her kuruşun karşılığını almanın mutluluğunu yaşıyor .