Anten Tamircisi ve FieldCo

Anten Tamircisi ve FieldCo

Anten tamiri işleri ile uğraşan kişiler , kendilerine gelen , telefonla veya dükkanlarına gelen müşterilerinin ev ve iş yerlerine servis hizmeti sunmaktadır. Saha daki servis elemanları ile aralarındaki ilişkiyi ve işin koordinasyonunu FieldCo ile sağlamaktalar. Merkez deki kişi web tabanlı uygulamamız ile müşterinin kaydını alıp . talebini yazıp, saha daki uygun olan servis elemanını konum sayfasında görerek iş ataması yapmaktadır. Saha da ki elemanın telefonuna gelen notification , uyarı ile eleman müşterinin adı , adresi gibi bilgileri görmektedir. tek tıkla müşteriyi arama , tek tıkla müşteri adresine navigasyon başlatma yapabilmektedir.

Müşteriye ne zaman yola çıkıldı , ne zaman iş başlangıcı yapıldı, gibi veriler kayıt altına alınmaktadır. Çatı da yapılan çalışmayı müşteriye anlatmak , izah etmek güçlüğü uygulama dan çekilen öncesi , sonrası fotoğrafları ile aşılmaktadır. Böylece müşterinin de aklında şüphe kalmamakta aldığı hizmete güveni artmaktadır. Harcanan kablo ve malzemeler , yapılan işçilik girilmektedir. toplam ücret saha da nakit mi ? k.kartı ile mi alındı eleman tahsilat ekranında belirtebilmektedir. Böylece gün sonunda kasa çıkarılması oldukça kolaylaşmaktadır.

Küçük esnaf için de çözüm FieldCo teknik servis programında. Yanınız da ister 1 kişi ister 10 larca kişi çalışsın iş akışınızı yönetmek ve raporlamak için servis programına ihtiyaç duyarsınız. FieldCo. bu konuda en büyük yardımcınız olacaktır.