#SMS ve E-posta Bilgilendirme

Teknik Servis Programı: Otomatik SMS ve E-posta Bilgilendirme

Müşteri memnuniyeti, her işletmenin başarısının temel taşıdır. Özellikle teknik servis sektöründe, müşterilerin anlık ve doğru bilgi alma ihtiyacı oldukça fazladır. Fieldco teknik servis programı, tam da bu noktada devreye girerek müşterilerinizi servis durum değişikliklerinden ve servis formlarından otomatik SMS ve E-posta bilgilendirme ile haberdar ederek size önemli bir avantaj sağlar.

I. Otomatik Sms ve E-posta Bilgilendirme Faydaları

Müşteri Memnuniyetini Artırır: Müşterilerinizin servis durumu hakkında anlık bilgi alması, onların memnuniyetini ve güvenini artıracaktır.

Zaman Tasarrufu Sağlar: Müşterilerinizle her seferinde servis durumu hakkında iletişime geçmenize gerek kalmaz. Bu sayede zamandan tasarruf edersiniz.

Bilgi Karmaşasını Önler: Otomatik bilgilendirme sayesinde müşterileriniz her zaman doğru ve güncel bilgilere sahip olur. Bu da bilgi karmaşasının ve yanlış anlaşılmaların önüne geçer.

Müşteri Bağlılığını Güçlendirir: Müşterilerinizin sizinle olan iletişimini kolaylaştıran ve onları önemsediğinizi gösteren otomatik bilgilendirme, müşteri bağlılığını da güçlendirir.

II. Teknik Servis Programı: Otomatik SMS ve E-posta Bilgilendirme Avantajları

Kolay Kullanım: Fieldco teknik servis programı, web ve mobil uygulama üzerinden kolayca kullanılabilir.

PDF Servis Formu Gönderimi: İş emri bittiğinde PDF servis formunuz otomatik olarak e-posta ekine veya SMS linki ile müşterinize gönderilir.

Kişiselleştirilebilir Mesajlar: Müşterilerinize özel mesajlar oluşturabilir ve gönderebilirsiniz.

Raporlama: Otomatik SMS ve E-posta gönderimleri ile ilgili detaylı raporlar alabilirsiniz.

14 Gün Ücretsiz Deneme Fırsatını Kaçırma!

Demo talep formunu doldurun ve teknik servis yazılımını 14 gün herhangi bir kısıtlama olmadan kullanın.

Fieldco ekibi ile tanışın ve online toplantıda sizlere program demosu yapalım

Ücretsiz Dene!

III. Fieldco ile Müşterilerinizi Memnun Edin

Fieldco teknik servis programı, otomatik SMS ve E-posta bilgilendirmenin yanı sıra, aktif müşteri yönetimi yapabileceğiniz gelişmiş çözümler sunar.

Fieldco'nun Sunduğu Diğer Avantajlar:

  • Fotoğraflı ve kontrol liste altyapılı dijital servis formu
  • Servis sonrası anket gönderimi
  • Servisteki cihazın durumunu takip için web arayüzü 
  • SMS doğrulama ile servis kapatma
  • Online müşteri teklif, ücret onayı
  • Profesyonel teklif hazırlama
  • Müşteri ilişkileri yönetimi (CRM)

IV. Ücretsiz Teknik Servis Programı ile Hemen Deneyin!

Teknik servis programı kullanarak müşterilerinize servis durumu değişikliklerini ve servis formlarını otomatik SMS ve E-posta ile bildirmek, müşteri memnuniyetini artırmanın ve işinizi büyütmenin en etkili yollarından biridir. Fieldco teknik servis programı, size bu konuda yardımcı olmak için ihtiyacınız olan tüm araçları ve özellikleri sunar.

Fieldco teknik servis programının tüm avantajlarını deneyimlemek için hemen ücretsiz deneme sürümüne kaydolabilirsiniz.

Fieldco ile müşterilerinizi memnun edin, işinizi büyütün!

Ücretsiz Deneme Fırsatını Kaçırma!

Demo talep formunu doldurun ve teknik servis yazılımını 14 gün herhangi bir kısıtlama olmadan kullanın.

İsterseniz online toplantıda herhangi bir iş akışınızı nasıl yönetebileceğinizi uygulamalı gösterelim.

Demo Talebi

Özetle Mobil Teknik Servis Programı

Fieldco teknik servis programı, işletmelere hareketlilik, verimlilik ve müşteri memnuniyeti açısından önemli avantajlar sunar. Teknik servis programı kullanmak, işletmelerin rekabet avantajını artırarak günümüz iş dünyasında başarılı olmalarına katkı sağlar. Eğer siz de iş süreçlerinizi optimize etmek ve saha operasyonlarınızı daha etkili hale getirmek istiyorsanız, Fieldco teknik servis programı size önemli bir çözüm sunar.

Sıkça Sorulan Sorular (FAQ)

Fieldco en iyi teknik servis programı

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde programı kolayca kullanabilirsiniz. Ayrıca, kurulum ve kullanım eğitimleri sonrası başlıkları ve tanımlamaları firmanıza özel kişiselleştirebilirsiniz.

Fieldco uzman teknik destek ekibi sizlere telefonda, yazılı ve uzaktan bağlantı hizmeti sağlar.

Fieldco teknik servis programı, müşterilerinize servis durumu değişikliklerini ve servis formlarını otomatik olarak SMS ve e-posta ile bildirmenizi sağlar. Bu özellik, müşteri memnuniyetini artırmak ve zaman tasarrufu sağlamak için idealdir.

İhtiyacınıza uygun paket ve ücret bilgilerine "Fiyatlar" sayfasından ulaşabilirsiniz.

Fieldco. yazılım altyapısındaki çok seviyeli kullanıcı erişim kontrolü ile bilgi güvenliğini garantiler.

Operasyonel süreçlerimizde zaman kazanımı yaşadık ve yıllık ortalama 750.000 adet A4 kağıttan tasarruf ettik. Depolama ve kargo maliyetinden kurtulduk. Teknisyenlerin sahada bilgi erişimi kolaylaştı. İş akışını anlık olarak FieldCo teknik servis programı üzerinden görebiliyoruz.

Öner Soydemir İklimSA

Tarafımıza ulaşan iş emirlerini, FieldCo teknik servis programına girerek , elektronik ortamda hızlı ve etkili bir şekilde servis ağımıza ulaştırabiliyoruz. Organize edilen bu işleri anlık olarak sistem üzerinden takip edip, müdahale edebiliyoruz

Mustafa Ülker Sunny

Piyasada bulunan benzer teknik servis programlarının neredeyse tamamını demo olarak kullandım. İçerik, destek ve kullanım kolaylığı olarak memnun kaldık ve FieldCo.’yu tercih ettik. Firmamıza ve işleyişimize hızlzıca uyarladılar. Sundukları destek ve gelişime açık yapısıyla tavsiye ediyorum.

Ahmet Yeşil Yeşiller İletişim