#bilgisayarteknikservisprogramı

Bilgisayar Servisleri İçin Teknik Servis Programı: Fieldco

Bilgisyarlar iş hayatının vazgeçilmez parçasıdır. İşte tam bu noktada, bilgisayar servislerinin etkin ve verimli bir şekilde yönetilmesi önem kazanır. Fieldco teknik servis programı, saha ve teknik servis yönetimi süreçlerinizi, gelişmiş özellikleri ve kolay arayüzü ile yönetmenizi sağlar.

I. FieldCo Nedir?

Fieldco, teknik servis yönetimi için tasarlanmış bulut tabanlı bir yazılımdır. Hem bilgisayar hem de android ve iOS cihazlar için özel geliştirilmiş mobil uygulamasında kullanılabilir.

Fieldco'nun herhangi bir kısıtlama olmadan deneyebileceğiniz ücretsiz sürümü sayesinde, kolay kullanımı ve teknik servis süreçlerini üst düzey yönetme imkanı gibi sunduğu avantajları inceleyebilirsiniz.

Fieldco'nun mobil teknik servis programı, hem merkez servislerdeki hem de müşterisinde hizmet veren saha personeline işlerini her an her yerde yönetme imkanı sunar.

Bilgisayar-teknik-servis-programi-2

II. Zaman ve Maliyet Tasarrufu

Fieldco teknik servis programı, kağıt servis formu ve kontrol listelerini dijitalleştirerek zaman ve maliyet tasarrufu sağlar.

Fieldco teknik servis programı raporlama, iş emirleri ve envanter yönetimi gibi süreçleri kolaylaştırır. Bu da işletmelerin operasyonel maliyetlerini düşürerek daha verimli bir şekilde çalışmalarına olanak tanır.

Bilgisayar-teknik-servis-programi-2

III. Gelişmiş Özellikler

Fieldco, kullanıcılarına bir dizi gelişmiş özellik sunar. Bunlar arasında iş akışı yönetimi, ajanda takibi, müşteri ilişkileri yönetimi ve stok takibi gibi özellikler bulunur. Bu özellikler sayesinde, teknik servis süreçleri daha verimli ve düzenli bir şekilde yürütülebilir.

Bilgisayar teknik servis programı müşteri memnuniyetini zirveye taşır

14 Gün Ücretsiz Deneme Fırsatını Kaçırma!

Demo talep formunu doldurun ve teknik servis yazılımını 14 gün herhangi bir kısıtlama olmadan kullanın.

Fieldco ekibi ile tanışın ve online toplantıda sizlere program demosu yapalım

Ücretsiz Dene!

IV. Bilgisayar Teknik Servis Programı Kullanım Kolaylığı

Fieldco teknik servis programı, kolay kullanımıyla bilgisayar servislerinin yönetimini kolaylaştırır. Kolay arayüzü ile işlerinizi hızlı bir şekilde planlayabilir ve takip edebilirsiniz.

Esneklik ve uyumluluk sayesinde, iş akışınızı istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Ayrıca, mobil uygulama çevrimdışı çalışma desteği ile saha çalışanları da işlerini her zaman ve her yerde yönetebilirler.

V. Ücretsiz Sürüm

Fieldco, işletmelerin teknik servis süreçlerini daha etkin bir şekilde yönetmelerini sağlar. Bu da işletmelerin müşteri memnuniyetini artırmasına ve rekabet avantajı elde etmesine yardımcı olur. Ayrıca, işletmelerin verimliliğini artırarak karlılığı artırır.

FieldCo'nun ücretsiz sürümü, bilgisayar, Android ve iOS cihazlarda kullanılabilir. Ücretsiz sürümü deneyerek, FieldCo'nun sağladığı avantajları görebilirsiniz.

en-iyi-teknik-servis-programi

Ücretsiz Deneme Fırsatını Kaçırma!

Demo talep formunu doldurun ve teknik servis yazılımını 14 gün herhangi bir kısıtlama olmadan kullanın.

İsterseniz online toplantıda herhangi bir iş akışınızı nasıl yönetebileceğinizi uygulamalı gösterelim. 

Demo Talebi

Özetle Mobil Teknik Servis Programı

Bilgisayar servisleri için teknik servis programı olan Fieldco, işletmelerin saha ve teknik servis yönetimi süreçlerini kolaylaştırır. Gelişmiş özellikleri ve kolay arayüzü sayesinde, kullanıcılar işlerini daha verimli bir şekilde yönetebilirler. Ücretsiz sürümü ile herkesin erişimine açık olan FieldCo, bilgisayar servisleri için vazgeçilmez bir yardımcıdır.

Sıkça Sorulan Sorular (FAQ)

Fieldco en iyi teknik servis programı

Hayır, programı kolayca kullanabilirsiniz.

Başlarken, kurulum ekibi mevcut verilerinizi Fieldco'ya aktardıktan sonra sizlere eğitim verecek.

Soru ve talepleriniz için ek ücret ödemeden yazılı ve telefonda destek alabilirsiniz.

Mobil uygulama sayesinde işinizle ilgili her bilgiye her yerden ulaşabilirsiniz.

Şeffaf fiyatlandırmamız ve paket detayları "Fiyatlar" sayfasından ulaşabilirsiniz.

"Log" dosyası ile kullanıcı izleme sistemi bir kaydın ne zaman ve kimin tarafından silindiğini veya değiştirildiğini kaydeder.

Operasyonel süreçlerimizde zaman kazanımı yaşadık ve yıllık ortalama 750.000 adet A4 kağıttan tasarruf ettik. Depolama ve kargo maliyetinden kurtulduk. Teknisyenlerin sahada bilgi erişimi kolaylaştı. İş akışını anlık olarak FieldCo teknik servis programı üzerinden görebiliyoruz.

Öner Soydemir İklimSA

Tarafımıza ulaşan iş emirlerini, FieldCo teknik servis programına girerek , elektronik ortamda hızlı ve etkili bir şekilde servis ağımıza ulaştırabiliyoruz. Organize edilen bu işleri anlık olarak sistem üzerinden takip edip, müdahale edebiliyoruz

Mustafa Ülker Sunny

Piyasada bulunan benzer teknik servis programlarının neredeyse tamamını demo olarak kullandım. İçerik, destek ve kullanım kolaylığı olarak memnun kaldık ve FieldCo.’yu tercih ettik. Firmamıza ve işleyişimize hızlzıca uyarladılar. Sundukları destek ve gelişime açık yapısıyla tavsiye ediyorum.

Ahmet Yeşil Yeşiller İletişim